mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

План-конспект уроку географії на тему “Погода”

Автор: вчитель географії Тітаренко Алла Володимирівна

вчитель географії Тітаренко Алла Володимирівна

Ще з дитинства нас вчать спостерігати за погодою. Це і заклики тепліше одягатися взимку, не засиджуватись на сонці та при негоді мати при собі парасольку. В кожного вдома є термометр – для контролю температури тіла та температури за вікном і в приміщенні. Щоб дізнатись погоду, ми частіше дивимось у небо – саме там “готується” погода – у нижньому шарі атмосфери – тропосфері, яку недарма називають “кухнею погоди”. Що ж саме впливає на температуру повітря, на формування опадів, вітрів? Саме це та ще багато цікавого представлено в темі “Погода”.

Конспект уроку географії

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2303

Магазин UROK-UA.com

3 коментарів

  1. Алла Володимирівна зуміла раціонально розподілити час на кожному з етапів уроку, чітко продумала роботу на кожному з них. Матеріал на урок підібраний глибокий за змістом, цікавий та доступний для учнів.

  2. Вчитель доступно подає матеріал учням різного рівня навчальних досягнень. В уроці використано ігрові та інтерактивні вправи. На уроці учні отримають певні уміння та навички для подальшого використання у своєму житті.

  3. Дякую. При підготовці конспекту використано багато матеріалів. Подобається і форма подачі матеріалу, і зміст. На мою думку, доцільно поєднано різні прийоми роботи.