План-конспект уроку географії на тему “Погода”

Автор: вчитель географії Тітаренко Алла Володимирівна

вчитель географії Тітаренко Алла Володимирівна

Ще з дитинства нас вчать спостерігати за погодою. Це і заклики тепліше одягатися взимку, не засиджуватись на сонці та при негоді мати при собі парасольку. В кожного вдома є термометр – для контролю температури тіла та температури за вікном і в приміщенні. Щоб дізнатись погоду, ми частіше дивимось у небо – саме там “готується” погода – у нижньому шарі атмосфери – тропосфері, яку недарма називають “кухнею погоди”. Що ж саме впливає на температуру повітря, на формування опадів, вітрів? Саме це та ще багато цікавого представлено в темі “Погода”.

Конспект уроку географії

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Змістовий і цікавий урок. Вдале поєднання різних форм роботи на уроці,  забезпечує творчий і пізнавальний розвиток вихованців, що формує предметну компететність.

  2. Урок хороший, детально описан кожний його етап. Вдало використані прийоми інноваційних технологій, що сприяють розвитку інтересу до навчання. Єдине зауваження: вивчення нового матеріалу 25 хвилин – забагато.

  3. Алло Володимирівно, знайомлюся уже не з першою Вашою публікацією і гарно прослідковується через них Ваш стиль роботи, а саме, чіткість та цікавість подачі матеріалу. От і в даній розробці Вам легко вдалося познайомити учнів з “кухнею погоди” та відповісти протягом уроку учням на головне запитання теми – що ж саме впливає на температуру повітря, на формування опадів, вітрів? Тема “Погода” учнями засвоєна з таким учителем географії!!! Дякую.

  4. Алла Володимирівна зуміла раціонально розподілити час на кожному з етапів уроку, чітко продумала роботу на кожному з них. Матеріал на урок підібраний глибокий за змістом, цікавий та доступний для учнів.

  5. Вчитель доступно подає матеріал учням різного рівня навчальних досягнень. В уроці використано ігрові та інтерактивні вправи. На уроці учні отримають певні уміння та навички для подальшого використання у своєму житті.

  6. Дякую. При підготовці конспекту використано багато матеріалів. Подобається і форма подачі матеріалу, і зміст. На мою думку, доцільно поєднано різні прийоми роботи.