План-конспект уроку географії на тему “Рух води в океані”

Автор: вчитель географії Тітаренко Алла Володимирівна

вчитель географії Тітаренко Алла Володимирівна

При складанні плану конспекту уроку вчитель в першу чергу задумується про тип уроку та методи, які буде застосовувати, щоб краще та ефективніше подати та донести матеріал учневі.

Тому в УЗНЗ найчастіше використовуються такі прийоми як ілюстрування, пояснення, розповідь, бесіда, робота з підручником, участь у дискусії, самостійний добір доказів.

Подача нових термінів та понять в таких уроках розбивається на етапи:

  • Первинне сприймання інформації
  • Усвідомлення нової інформації
  • Осмислення
  • Запам’ятовування.

Саме таким чином, при урізноманітненні засобів навчання учень запам’ятає якомога більше потрібної інформації.

Конспект уроку географії

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Алло Володимирівно! Дякую! Використаю!  Подобається! Конспект супер! Діяльність вчителя +++++++. Діяльність учня теж ++++. Учні запамятають! Зрозуміють! Використають! Ви молодець! Творчих злетів!

  2. Спасибі за змістовий урок. Робота з вивчення нового ма­теріалу характеризується кон­кретністю й чіткістю реалізації основних завдань уроку. Виклад нового матеріалу відзначається логічністю, умілим виділенням головного, істотного. Вчитель розкриває зміст теми цікаво, до­ступно, з наукових позицій, ви­користовує прийоми інноваційних технологій.

  3. Дуже сподобалося оформлення конспекту уроку, в таблиці все чітко до хвилини продумано, і діяльність вчителя і діяльність учнів. А використовування таких прийомів як ілюстрування, пояснення, розповідь, бесіда, робота з підручником, участь у дискусії, самостійний добір доказів допоміг учням засвоїти тему уроку та запам’ятати значний об”єм потрібної інформації. Дякую.

  4. Досить цікава та оригінальна розробка урока, яка відповідає вимогам побудови сучасного урока. Вчитель використовує ігрові та інтерактивні вправи, завдання репродуктивного і творчого характеру. Дуже дякую Вам за досвід!!!

  5. Структура уроку з географії на тему “Рух води в океані” Тітаренко А.В. розписана детально, навіть по хвилинам (що дуже добре), але оцінити весь урок важко, бо відкриваються тільки дві частини ( на 7 хвилин). Дякую.