План-конспект уроку географії на тему “Рослинний покрив України”

Автор: вчитель географії Тітаренко Алла Володимирівна

вчитель географії Тітаренко Алла Володимирівна

Кожен з нас щодня, крокуючи на роботу чи навчання, неодмінно побачить навколо себе якусь рослинність – будь то дерева, кущі чи трави. Але не кожен знає і задумується про наступні питання:

  • – Яка ж закономірність їх розміщення?
  • – Чому не скрізь ростуть липи, берези, сосни?
  • – Які умови потрібні для живлення рослин?
  • – Які види є реліктовими і де їх можна зустріти?
  • – Скільки видів занесено до Червоної та Зеленої книг України?
На ці та інші питання ми знайдемо відповідь під час вивчення теми “Рослинний покрив України”.

Конспект уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Змістовий урок географії. Але 25 хвилин слухати розповідь вчителя – вважаю, забагато. Можливо, було б цікавіше запропонувати перегляд відео або презентації про рослинний покрив України. Не вистачає інтерактиву на уроці. Спасибі.

  2. Відрадно, що в кінці уроку учні зможуть дати відповідь на багато запитань з теми “Рослинний покрив України”. Урок Алли Володимирівни, як завжди чітко продуманий, витримана структура уроку. Добре, що під час вивчення нового матеріалу учні переносять з дошки схему” Типи рослинності”, це дасть їм можливість краще запам”ятати та порівняти види рослинності. Дякую за змістовний конспект уроку.

  3. Відрадно, що по закінченні уроку географії учні зможуть дати відповідь на різні запитання теми “Рослинний покрив України”. Урок, як завжди у Алли Володимирівни, чітко продуманий, витримана структура уроку. Добре, що під час пояснення нового матеріалу діти переносять з дошки в зошит схему ” Види рослинності”, це дає їм можливість і краще запам”ятати і порівняти види. Дякую за змістовний конспект уроку.

  4. Урок є змістовно насиченим. Вчитель використовує різні прийоми вивчення нового матеріалу. Грунтовно вчитель акцентує увагу учнів на новому матеріалі та первинному закріпленні.