mail@urok-ua.com

Конспект уроку математики у 2 класі на тему: “Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел .Розвязування задач”

Автор: вчитель початкових класів Федченко Тетяна Володимирівна

Урок-гра з математики дасть змогу в цікавій ігровій формі закріпити в учнів уміння виконувати додавання та віднімання двоцифрових чисел.


Тема: Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Розв`язування задач.

Мета:

  • Удосконалювати  вміння  учнів  виконувати  додавання  й  віднімання двоцифрових чисел;
  • розвивати  логічне  мислення,  увагу,  уміння  аналізувати,  робити висновки;
  • активізувати пізнавальну активність учнів засобом гри;
  • виховувати доброзичливість, товаристськість;
  • цікавість та інтерес до успіхів у математиці.

Тип уроку: узагальнення знань учнів.

Обладнання: картки із завданнями.

Хід уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тетяна Володимирівна, вдячна за цікавий, насичений урок. Сподобалася ідея поєднання математики з банковською справою. Завдання підібрані різного рівня складності та змісту. Все це сприяє пробудженню живого інтересу до вивчення предмету математики. Вважаю, учитель досяг мети уроку. Натхнення Вам!

  2. Тетяна Володимирівна запропонувала цікаву ідею поєднання уроку математики з основами фінансової грамотності, вказавши таким чином прикладну роль дисципліни, що неабияк сприяє мотивації навчальної діяльності. Заслуговує уваги задумка із блок – схемами, як реалізація міжпредметних зв’зків.

  3. Ваш урок математики, Тетяно Володимирівно, мені дуже подобається. Цікава форма проведення у вигляді гри з використанням елементів економіки дає учням змогу на протязі всього уроку отримувати елементарні уявлення про життя в сучасному світі. На уроці обчислено багато виразів з даної теми та розв’язано багато задач з цікавим змістом, що сприяє закріпленню вивченого матеріалу.

  4. Тетяно Володимирівно, дуже приємно читати уроки за темами, за якими працюєш 😉 Дякую! Дещо візьму для себе! Але незрозуміло щодо “комп’ютерної графіки”? серед обладнання – комп’ютерів немає…