Конспект уроку-узагальнення з англійської мови для 4-го класу з теми “Життя у місті та селі” (We live here in the town and in the village)
(за підручником Доценко,Євчук, Павліченко Sturt up!)
Автор: вчитель англійської мови Скалига Інна Сергіївна
Інтерактивний урок з теми We live here in the town and in the city, розрахований на час 40 хв.Урок спрямований на узагальнення, в основному, лексичного аспекту з теми, максимальної її активізації. Урок опробований. Часта зміна форм діяльності та видів роботи (кожен 5-7 хв.)забезпечує максимальну ефективність на даному віковому етапі.
Тема: We live here
Підтема: Життя у місті та селі (Підсумковий урок з теми)
Мета: Навчати учнів розповідати про свою країну, рідне місто, село, свою родину. Формувати навички читання та аудіювання. Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення. Виховувати вміння співпрацювати в парах та групах, культуру спілкування.
Обладнання: Підручник,зошит,картки для роботи в парах та групах, флеш-картки,мікрофон,телевізор, нетбук, магніти, кольорові фішки для поділу на команди.
Хід уроку
I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Greeting: Stand still! Get ready for the lesson!
Hello! I am glad to see you! Let us greet each other with a song “Hello!”
2.Введення в іншомовну атмосферу:
So, take your sits, please! Tell me, please, what day/season/month is it now?
What month was before?/will be after?
Look through the window please? What is the weather like today?(картки з теми погода)
3.Визначення емоційного стану учнів на початку уроку:So, and how are you today?In what mood are you today?
4.Повідомлення теми та мети уроку:the goal of our lesson is to remember all the material, we’ve learnt in topic “We live here, in the town and in the vilagge.
5.Перевірка домашнього завдання:
Ex.5,6, p.45(написати свою адресу)
II.Основна частина уроку
1. Phonetical drill:From the theatre to the cinema, from the to the cinema to the theatre.
2. Презентація-повторення граматичної теми To be going to.Письмо.(за допомогою даних структур на екрані,учні складають речення та записують їх на дошці та в зошити)Write down a date and Class Work into your copybooks.
3. Game “Funny Fishing”(на столі у вчителя у двох імпровізованих ставках під назвами Inhulets and Saksagan лежать картки з написом догори. Завдання «виловити» картки і скласти з ними кумедні речення) Аnd now look here, you can see two main rivers of our town Inhulets and Saksagan. Oh, what are there in the rivers? There is a lot of garbage. Let us clean out the rivers. Давайте залишимо там наші гарні обіцянки, а сміття зберемо до сміттєвого баку. Учні вибирають з імпровізованих річок некорисні обіцянки, читають та кидають їх до баку, а корисні залишають.
4. Перевірка засвоєння лексичного матеріалу:
Група ділиться на дві команди за допомогою фішок двох кольорів. Звучить мелодія з кінофільму Джеймс Бонд. За допомогою магнітів діти кріплять слова на дошку. Виграв той, хто витратив менше часу. Учні читають слова ,які склали та спелінгують найдовші слова.
5.Physical activity:
The wheels of the bus go round and round(Video)з рухами.
6. Game:”Let’s check”(на столі лежать картки надписом догори,учням треба розприділити картки на два бокси Village і Town)
Звучить музичний супровід з кінофільму Міссія нездійсненна.
7. Розвиток навичок аудіювання.(на екрані презентація віршу In the city of Rome).Звучить спокійна мелодія,вчитель декламує вірш.
Перевірка розуміння учнями наявної у тексті інформації:
a) What is there in the street?
- b) What is there in the house?
- c) What is there in the room?
d) What is there in that desk?
- e) What is there in that book?
- f) What is there in that letter?
8. Навчання діалогічному мовленню за допомогою техніки »Інтерв’ю»
(учні отримують картки з інформацією та мікрофон) Завдання :дати відповіді на питання інтерв’юера, використовуючи інформацію з карток.
Під час виконання будь-яких завдань вчитель намагається створити ситуацію успіху,використовуючи Praising: Good job! Well done! Good for you!
III.Заключна частина уроку
Hometask: Solve the puzzle and count. Write in the workbook and say.Ex.7,p.46
Summarizing:
Підведення підсумків уроку(Бесіда в режимі Т-Р1-Р2-Р3)
What did we do at the lesson today?
What task did you like the most?
Giving marks
The lesson is over :Good-bye!
Презентації до уроку
Доброго вечора, скажіть, як вам працюється з новим підручником?
Дуже цікава і корисна публікація! Інна Сергіївна дуже кваліфікований вчитель!!! Так тримати!!!