Конспект уроку з англійської мови для 3 класу: Зовнішність
Автор: Вчитель англійської мови Четверікова Олена Вікторівна
Конспект уроку з англійської мови для 3 класу за підручником А. Несвіт: Зовнішність
ТЕМА: Зовнішність.
Мета:
- Розвивати комунікативні навички учнів з теми «Зовнішність»: вчити учнів описувати зовнішність.
- Активізувати лексичний матеріал, розвивати уміння складати опис людини на рівні речення та монологічного висловлювання з використанням структури have gotта has got a також з присвійними займенниками.
3) Розвивати уміння логічно та зв’язно складати висловлювання, увагу та пам’ять.
ХІД УРОКУ
I ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
- Привітання. Оргмомент.
- Повідомлення теми та мети уроку.
- Введення в іншомовну атмосферу.
Повторення ЛО з теми: визначити, які слова відносяться до частин тіла та обличчя
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКА
- Аудіювання . Вчитель читає текст, учні малюють те, що чують.
I’m, а small rоbоt. I’ve got а big head. I’ve got three eyes. I’ve got two noses and one big mouth. I’ve got long hands and short feet.
- Монологічне висловлювання – опис батьків. Перевірка домашнього завдання.
My mother’s / father’s name is … . She / He is … and … .
She / He has got … . Her / His …
- Фізкультхвилинка. Пісня «Head, shoulders…»
- Читання тексту ст. 66, впр.2. Визначити,який тест під який малюнок підходить.
- This is Ann’s toy. It has got a round head and small ears.
Its eyes are black. Its nose is black, too. Its name is Teddy.
- This is Kim’s toy. It’s got a funny face and a red nose.
It’s got green hair. Its eyes are blue. Its name is Bob.
- This is Tom’s toy. It is grey. It has got a round face and
a big mouth. Its ears are big, too. Its name is Rob.
- Складання речень ст.67, впр. 4. (якщо вистачає часу)
Name | John | Betty | Simon and Peter | You |
Job | a bus driver | a doctor | policemen | |
Age | 38 | 32 | 26 | |
Hair | brown | fair | black | |
Eyes | green | blue | grey |
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Підведення підсумків.
- Домашнє завдання. Впр. 3, ст.66 (усно), впр. 5, ст.67.
Як на мене, так урок трохи стислий, мені б цього матеріалу вистачило хвилин на 30 уроку. А самі вправи гарні і відповідають темі уроку. я б приділила більшу увагу словам, адже дітям їх важко запамятати без багаторазового практикування.
Обсяг навчального матеріалу, його зміст визначено, на мою думку, обгрунтовано відповідно до мети уроку і віку учнів. Не так багато застосовує учитель різних прийомів, але якщо задіяти кожного учня просто не вистачить часу на ігри. Спочатку потрібно напрацювати лексичну базу учнів і тут вдало використовується аудіювання у формі, коли учні малюють слова, які чують; опис людини за зразком. Щодо пропозицій: потрібно удосконалити систему обліку й контролю за навчальними досягненнями учнів. Дякую.
Конспект уроку, на мою думку, складено дещо скорочено, стисло. Можливо, педагог хотіла показати лише основні види роботи для розвитку комунікативних навичок . Сподобалось проведення аудіювання
( учні не лише слухають текст, а й малюють). Всі завдання ілюстровані. Вважаю, що ще не вистачає ігрових елементів. Дякую.
Досить стислий, проілюстрований конспект уроку. Обрані вправи сприяють досягненню поставленої мети. Мені не вистачило групових форм навчання і завдань націлених на формування писемного мовлення.
Олена Вікторівна чітко спланувала роботу на уроці, нічого зайвого, отже, діти не отримають перевантаження. Аудіювання проводиться у формі малювання, дуже сподобалось урізноманітнення даного виду роботи. Впродовж уроку вчитель формує комунікативні навички учнів. Цікаво, у якій формі пройшло підведення підсумків?