Конспект уроку з англійської мови для 6 класу на тему: “William Shakespeare” з тематичною презентацією та використанням відео матеріалів British Council.
Автор: вчитель англійської мови Лесько Ірина Василівна
Матеріали, які пропонуються у конспекті, дають можливість формувати знання учнів про Вільяма Шекспіра, головні факти його життя та творчості, містять ряд цікавих нестандартних завдань, які сприяють розвитку інтересу учнів до вивчення англійської мови, звичаїв інших народів та заохочують до подальшого вивчення тем “Theatre/English Writers”.
Тема: “William Shakespeare”.
Мета: ознайомити учнів з основними фактами з біографії Вільяма Шекспіра та специфікою його творів;
ввести новий лексичний матеріал та формувати навички вживання нових лексичних одиниць мовленні учнів;
активізувати та розширити лексичний запас учнів з тем “Theatre/English Writers”;
вдосконалювати навички аудіювання шляхом перегляду тематичного відео; розвивати усі види пам’яті;
сприяти розвитку інтересу учнів до читання творів іноземних авторів та вивчення англійської мови ; розширювати кругозір учнів.
Тип: засвоєння нових знань, використання вмінь і навичок.
Обладнання: роздруківки роздаткового матеріалу та відео British Council https://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/short-stories/william-shakespeare, презентація Shakespeare_QUIZ, тематичні ілюстрації, карта Сполученого Королівства, картки з диференційованим домашнім завданням.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1/ Повідомлення теми і мети уроку:
T: The topic of our today’s lesson is “William Shakespeare”
By the end of the lesson you should be able;
– to develop your knowledge about W. Shakespeare and his best literary works;
– to develop your listening and speaking skills;
– to develop your knowledge of life in England 400 years ago during Shakespeare’s time;
– to develop your strategies for watching a short video about the life of Shakespeare;
– to widen your scope.
2/ Введення в іншомовну атмосферу.
Mind Map “William Shakespeare”.
T: What do you associate with William Shakespeare?
Учні записують на дошці слова та словосполучення, які у них асоціюються з темою уроку.
ІІ. Основна частина уроку.
- Робота з картою: учні дізнаються про розташування Стретфорда.
T: Now, have a look at the map of the UK. Here you can see the capital of the country and Stratford is not far away. It stands on the Avon river, that’s why this town is often called Stratford-upon-Avon.
Робота з матеріалами British Council:
- Підготовка до перегляду тематичного мультфільму про життя та етапи творчості Шекспіра.
А) Pre–viewing task. (робота з роздатковим матеріалом)
Введення лексики – впр.1.
Учні підписують тематичні малюнки використовуючи даний набір лексики.
T: What’s the word? Write the word under the pictures.
Закріплення ЛО – впр.4.
Учні знаходять лексичні одиниці у пазлі та усно будують речення з ними.
P1, P2 …
T: Find the words from exercise 1 in the word search and make up your own sentences.
Перегляд тематичного мультфільму.
https://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/short-stories/william-shakespeare
В) While– viewing task.
Виконання впр.3. Учні обводять правильні відповіді з поданих варіантів для доповнення речень із відповідного тексту запису відео.
T: Now let’s watch the video and do exercise 3. Read the sentences and choose the correct answers to complete the sentences.
Post –viewing task.
Виконання впр.4.
Учні розташовують речення вправи у правильному порядку, відповідно до змісту відео.
T: Let’s do exercise 2 and put the sentences in order.
- Перегляд тематичних ілюстрацій, які розміщені на дошці. Учні коментують зображення.
T: Look at the blackboard and describe the pictures.
P1, P2 …
The birthplace of Willim Shakespeare
Stradford-upon-Avon, Henley Street
The Globe Theatre
Actors
- Контроль засвоєння нових знань.
Учні читають завдання з презентації Shakespeare_QUIZ та усно дають правильні відповіді. Вчитель також коментує ілюстрації, які супроводжують завдання.
T: Now your task is to answer the questions or complete the sentences correctly.
ІІІ. Підсумки уроку. Оцінювання.
Пояснення диференційованого письмового домашнього завдання, яке учні отримують на картках.
“Facts about William Shakespeare in numbers” Study William’s biography and write if these numbers are connected with William and what they mean … | ||
Group I. | 1564 | |
1616 | ||
38 | ||
154 | ||
2016 | ||
Group II. | 1599 | |
1623 | ||
18 | ||
8 and 3 |
Презентація до уроку
Дійсно, сучасний урок – цікавий, яскравий. Після такого уроку в 6 класі, діти будуть і надалі цікавитись творчістю Шекспіра. А QUIZ просто чудовий. Подальших вам успіхів.
Додала б хоча б одну вправу на граматику, а наочність і вікторина гарні, дійсно допоможуть чудово засвоїти новий матеріал та мати уявлення про життя великого драматурга та про життя в ті часи. матеріали British Council завжди актуальні, я також їх використовую.