Конспект уроку з англійської мови в 2 класі

Тема: “З Днем народження. Узагальнення матеріалу”

Автор: вчитель англійської мови Чаплигіна Анна Степанівна

Тема: «З Днем народження. Узагальнення матеріалу».

Мета: відпрацювати вимову англійських звуки, навчити вимові нових ЛО за темою “Happy Birthday”; узагальнити та систематизувати знання учнів з теми «Я, моя сім я та друзі»; продовжувати формувати у дітей навички монологічного та діалогічного мовлення; тренувати учнів у читанні; розвивати навички аудіювання та спілкування англійською мовою; розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість, мовлення; виховувати прагнення вивчати англійську мову; виховувати культуру спілкування, доброзичливі відносини.

Обладнання: комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація до уроку, малюнки з теми, дидактичні матеріали до теми, плакати до теми,  підручник «English 2»  О.Д.Карп’юк,  м’які іграшки.

Тип урокукомбінований з використанням ІКТ.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

 1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.

– Good morning, dear children and guests! I am glad to see you.

Хвилинка гарного настрою. Гра «Злови іграшку – дай відповідь»

– How are you?”

 1. Фонетична розминка. Тренування у вимові звуків.

Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти звуки, повторюйте за мною та звіть звуки, які повторювались  у кожній групі цих слів. Repeat after me:

–   Mam, meet, mother, Max, my.

 • This, father, brother, birthday, mother.
 • How, hello, hi, he.
 • Ten, present, seven, red.
 1. Аудіювання. Прослуховування пісні “Happy birthday”.

– Як вигадаєте, про що ця пісня?

– Погляньте на дошку. Це тема нашого уроку. Що цікавого є в цій назві? (th). Вчитель демонструє учням зображення з буквосполученням th та просить учнів назвати як воно читається.  (Посміхнись, язичок прикуси та скажи th

– Введення буквосполучення ck / k / Сьогодні ми познайомимось з новим буквосполучення. Знайомлення з новим буквосполученням ck /k/. Демонстрація і читання слів із цим буквосполучення.

 1. Повідомлення теми та мети уроку.

T.: The topic of our lesson is “Happy birthday”. Як ви вже зрозуміли, сьогодні ми з вами відправимося на день народження до Тома. Запросимо разом з вами наших рідних на свято, будемо грати в ігри, розважатись, читати та підпишемо вітальну листівку для нашого іменинника. Отже познайомтеся з нашим сьогоднішнім другом Томом. Look at the blackboard. Як ми вітаємось?

«Hello Tom.»

ІІ. Основна частина.

 1. Актуалізація опорних знань. Наш друг Том почав приготування до свого дня народження і прикрасив кімнату кульками balloons. Let’s repeat after me. B Давайте зараз пригадаємо кольори які ми вивчали і разом зі мною відгадаємо загадки.

Дуже чорний наш кіт Джек.

Чорний англійською – … black

В нових джинсах я іду.

Синій колір це вже – … blue

Ми купили мандарин

Він зелений – значить … green

А як стиглий наш лимон, знаємо напевно

Це яскравий колір … yellow

Усі сумніви йдуть геть,

Бо ми знаємо – червоний … red.

 1. Тренування вживання конструкції have got. Мовлення.

Т: – А тепер давайте розкажемо, які кульки ми маємо у класі за таблицею-підказкою.(На дошці таблиця I have got а колір balloon.).

 1. Фізкультхвилинка. На кожному дні народженні весело і лунає музика. І сьогоднішній не виключення. Let’s sing and dance. Учні виконують рухи під пісню і співають її.
 2. Наш друг Том дуже хоче показати вам його святковий торт, але на ньому мало свічок. Candles. Let’s repeat after me. Candles. І Том дуже просить вас допомогти Help please. Прикріпіть свічки Candles на торт. Свічки на ньому незвичайні. Зараз ви дізнаєтесь чому. Учні по черзі виходять до дошки і кріплять свічки, читаючи на звороті хто його сьогодні вітає Учні називають: family.

mother, father, sister, brother, baby.

 • А тепер я попрошу вас порахувати кількість свічок і дізнатись скільки років Тому. Lets count the candles.
 • How old is Tom?
 • He is seven.
 1. Читання. На домашнє завдання я вас просила підготувати листівки, але щоб продовжити роботу з ними, нам потрібно пригадати букви, звуки, і потренувати наші вміння в читанні. Open your books on page 33, ex. 4.
 2. Письмо. Оскільки у нашого друга birthday, ми повинні підписати йому листівку. Погляньте на дошку і запишіть поздоровлення для Тома на листівці. “Happy birthday, Tom”.
 • Що це означає?

ІІІ. Заключна частина.

 1. Домашнє завдання. С. 33 впр. 5 виконати.
 2. Вербальне оцінювання.
 3. Підбиття підсумків. Заключна бесіда.

Презентація до уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Кожен пункт мети, який перед уроком поставила Анна Степанівна відповідає ходу уроку. Такі складові, які неохідні у молодшій школі як фонетична розминка, ігри, фізкультхвилинка, наочність, презентація дотримані, цікаво та влучно подані

 2. Конспект уроку і яскрава презентація відповідають темі та меті уроку. Мені сподобалось, що навіть при проведенні фізхвилинки, діти не тільки відпочивають, але і вивчають англійську мову.

 3. Планування уроку пронизане прийомами інформаційно – комунікаційних технологій. Конспект відповідає темі, будь – яке завдання підпорядковується Дню народження. Анна Степанівна пропонує на розгляд урок узагальнення матеріалу, де діти відпрацьовують вживання лексичних одиниць з теми, вправляються в монологічному і діалогічному мовленні.
  Спасибі за ваше корисне, творче напрацювання.

 4. Такий позитивний настрій уроку, думаю, ваші учні раді, що саме ви їх вчитель.Дякую.

 5. Анно Степанівно! Ваш урок насичений технічними засобами і наочністю. Синтез музики, гри, дії, вправ на спілкування. Має практичне призначення. Щиро дякую.