Конспект уроку з французької мови 10 клас “Французький живопис”
Автор: учитель французької мови Соболєва Наталія Миколаївна
Автоматизувати лексичні одиниці за темою
Активізувати навички аудіювання зв’язного тексту
Формувати навички усного мовлення з опорою на зразки
Ознайомити з різними течіями французького живопису
Тема уроку: Французький живопис
Мета: Автоматизувати лексичні одиниці за темою
Активізувати навички аудіювання зв’язного тексту
Формувати навички усного мовлення з опорою на зразки
Ознайомити з різними течіями французького живопису
Обладнання: фото художників,репродукції картин, газета «Lefrancais»№27 2004 рік
Тип уроку: урок розвитку умінь та навичок усного та писемного мовлення.
Хід уроку
І Початок уроку. Мотивація.Bonjour, mesenfants! Aujourd’hui nous allons parler de la peinture francaise, nous allons regarder les oeuvres des peintres.
II Мовна зарядка.Repetez, traduisez
Tableau, portrait, paysage,nature-morte, toile, reproduction,copie,original,chef d’oeuvre, cathedrale,peinture, classique, romantique, impressioniste.
III Автоматизація ЛО та МФ
Ecoutez les questions et repondez III-IV рівень
Quelle ecole de la peinture francaise connaissez-vous?
Quells peintres classistes connaissez-vous?
Comment pensez-vous quel role joue la peinture ukrainienne dans la vie culturelle de notre pays?
Nommez les peintres ukrainiens.
Test Reliez І-ІІ рівень
- Paysage a) la vue de la nature
- Le tableau b) qui dessine les portraits
- Le portraitiste c) la copie d’un tableau
- La reproduction d)l’oeuvre du peintre
- La statue e)le septieme art
- f) l’oeuvre du sculpteur
IV Аудіювання «Auguste Renoir»Газета «Le francais»№27, 2004 рік
V Перевірка розуміння. Переказ українською мовою. Гра «Хто останній ?»
VIТворча роботаю Скласти розповідь за опорами
- Etre ne 1881, Malaga, Espagne, famille d’un professeur de dessin;
- Faire ses etudes a l’ecole de beaux arts,Barcelon;
- 1900, venir, Paris,vivre, dans la pauvrete;
- Peindre,malades.pauvres, tristes gens;
- Periode bleu rose,l’art negre, cubisme;
- Plus celebres,”Guernica”, “La guerre et la paix”, “la colombe”
- Mourir , Paris,1973
VII Письмо. Записати розповідь про художника Пабло Пікассо в зошит.
VIIIДомашнє завдання ІІІ-ІV рівень Скласти розповідь про свого улюбленого художника
І-ІІ рівень-Читати в зошиті розповідь про П. Пікассо
IXПідсумок уроку.Vous avez bien travaille et je vous donne de bonnes notes.
X РефлексіяQu’est-ct que vous avez appris de nouveau?
Les tableaux sont-ils beaux?
Quel peintre francais vous plait et pourquoi?