Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему “Ой роде наш красний, роде наш прекрасний. Вступ до теми. «Роде наш красний»

Автор: вчитель початкових класів Саворона Валентина Миколаївна

Саворона Валентина МиколаївнаУрок-подорож допоможе дітям закріпити знання про рідний край, удосконалити навички читання.


Тема. Ой роде наш красний, роде наш прекрасний. Вступ до теми.«Роде наш красний» ( укр.. нар. Пісня) ( с. 52-54).

Мета. Удосконалювати навички читання. Розширити уявлення учнів про сім’ю, родину, її значення для людини. Збагачувати словниковий запас. Викликати інтерес до історії свого роду, сім’ї. Виховувати інтерес до історії свого роду, сім’ї,  до сімейних традицій.

Обладнання. Таблиці, зразок родовідного дерева, картинки,  пісня «Роде наш красний», карта України.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. На сьогоднішній день жоден урок не обходиться без інтерактивних технологій і цей урок не виняток. Цікаві ігри та вправи удосконалюють навички читання в учнів, розвивають їхню пам”ять, мислення та творчість. Дякую за гарний конспект.

  2. На уроці використано якісні, практичні вправи і ігри для розвитку читацьких навичок. Корисним на уроках літературного читання є не лише залучення учнів до фізкультхвилинок, а й вправи для очей. Валентина Миколаївна турбується про здоров я своїх дітей. І це прекрасно!

  3. Тісне поєднання словесних, практичних та ігрових методів навчання з прийомами мовних вправ, чистомовок, асоціативного куща, робота в групах тощо забезпечує зацікавленість темою уроку, заохочення до розширення знань про рід, родину; продумана логіка переходу від одного етапу уроку до іншого. А от з уроком-подорожжю я не погоджуюсь, це традиційний урок.

  4. Валентино Миколаївно ! Ваш урок дуже цікавий та творчий.Я не буду робити зауваження щодо написання конспекту до уроку ,його етапів та видів робіт. Ви не вказали тип уроку ,але необхідно вказувати це. Але урок дуже гарний. Дякую Вам.

  5. Урок направлений на вдосконалення навичок читання. Це вдалося зробити завдяки таким вправам: мовна розминка, чистомовка, розчитування за таблицями, словникова робота, різні види читання, гра “Актори”. Під час уроку вчитель розвиває інтерес до свого родоводу. Це добре, що, готуючись до уроку, учні підготували розповідь про свій рід та намалювали родовідне дерево. Щиро дякую!

  6. Використано різноманітні види діяльності, щоб привити дітям любов до читання і навчити їх читати. Ігри як необхідний вид роботи у початкових класах. Дякую.

  7. Я б назвала урок традиційним. Вчителька провела велику словникову роботу, багато працювала над виразністю. Доступно, образно, враховуючи вікові особливості учнів, Валентина Михайлівна пояснила значення слів “родина та рід”. Увесь урок був націлений на опрацювання і осмислення теми уроку. Дякую.