Конспект уроку з математики 1 клас. Табличне додавання й віднімання в межах 10
Автор: вчитель початкових класів Бондарєва Олеся Василівна
Даний конспект розроблений мною особисто за календарним плануванням, згідно вимог нової оновленої програми 2016-2017 р. для 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів та в контексті переходу на новий Державний стандарт початкової загальної освіти. Тема вивчається у І семестрі 1 класу.
Основне завдання уроку- продовжувати формування навичок швидкого додавання і віднімання;скласти таблицю додавання і віднімання числа 6; закріплювати вміння розвязувати задачі на різницеве порівняння та на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць; формулювати усно повну відповідь на запитання задачі, записувати розв’язок задачі, використовувати свої знання на практиці; виховувати взаємоповагу, толерантність, дружні стосунки в класі; розвивати пам’ять, увагу, нестандартне мислення за допомогою інноваційних технологій та компетентнісного підходу та бажання бути здоровими та берегти здоров’я.
В своїй роботі частково використала улюблені мною та моїми учнями інноваційні та інтерактивні технології навчання.
- Сторітеллінг; – Кубування;
- Авторське крісло;
- Daily 5 («Щоденні 5»);
- Театральна педагогіка;
- Ігрова дидактика
- Тощо
Працюю над підвищенням якості знань учнів, приділяючи увагу індивідуальним, груповим, колективним формам роботи. Багато уваги приділяю самоосвіті. Використовую інноваційні технології(при складанні конспекту керувалась наявністю в нашій школі інтерактивної дошки- якою маю змогу усучаснювати свої уроки)
- Презентації,
- Відео та аудіо файли,
- Власний блог,
- Участь у вебінарах,
- Курси (Проект EdEra)
- Інтернет спільноти (Міксіке, методичний кластер, тощо)
- Програмне забезпечення
Організовую і проводжу нетрадиційні форми навчання. Є призером районного конкурсу «Вчитель року 2017».
Впроваджую здоров’язберігаючі технології на своїх уроках, що було застосовано частково на уроці за данним конспектом.
-Точковий масаж
– Фізкультхвилинки та динамічні паузи
-Елементи аутотренінгу
-Виховні заходи валеологічного змісту
– Рухливі ігри на перервах
– Вазонотерапія
Я допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими і творчими, здатними утверджувати і примножувати добро. Я вірю в своїх учнів!
Конспект уроку
Олеся Василівна, конспект Вашого уроку достатньо змістовий. Цікаві, ілюстровані завдання дійсно не залишать школярів байдужими. Урок стимулює творчість учителя, його вихованців, створюючи сприятливі умови для співпраці. Слід відмітити використання учителем здоров’язберігаючих технологій на уроці. Бажаю натхнення!
Ви справді творча особистість, пані Олесьо! Важко щось додати з приводу Вашої розробки уроку тому, що Ви все детально розписали в анотації. Працюйте в тому ж дусі. Бажаю Вам здібних та вдячних учнів! Дякую!
На мою думку структура уроку вибрана достаньо вдало. Психологічний автотренінг на початку уроку дав добрий заряд бадьорості і вчитель вміло підтримувала цей запал до завершення уроку. Вміле поєднання міжпредметних зв’язків дозволить дітям з першого року навчання розглядати математику не як окремо відірваний предмет, а як цілісний комплекс пізнання світу. Велику роль на уроці вчитель приділяє розвантаженню дітей. І це правильно, адже, лише здорова дитина готова долати навчальні вершини.
Я считаю, что выбранная структура урока была рациональной для решения поставленных целей. Обеспечивала для каждого учащегося ситуацию успеха, помогала учителю осуществлять личностно – ориентированный подход в обучении.
Захоплююче поєднання міжпредметних зв’язків під час уроку математики. Тут і англійська, і образотворче мистецтво, і природознавство. Нестандартний і дуже цікавий підхід. Успіху Вам та натхнення!
Приямно споглядати, коли найкращий досвід шкіл переймається і впроваджується у власну практику викладання предметів. А тим паче, коли рекомендації щодо розвитку мовлення, висвітлені на EdEra, знаходять своє місце і на уроці математики.
Вправи , які використовуються під час уроку, розраховані на застосування здобутих учнями знань, умінь і навичок . Вчитель враховує організаційні й комунікативні уміння, запобігає втомлюваності дітей під час оздоровчих хвилинок, засвоєння матеріалу відбувається за допомогою проблемних питань. Зацікавив метод вазонотерапії, хотілося б дізнатися про нього детальніше. Дякую!
Дякую за коментар. Моя донька – першокласниця. Спостерігаю, відчуваю, аналізую, планую, дотримуюсь чітко, використовую всі аспекти здоров’язберігаючих технологій у школі.
Для учнів молодших класів особливо актуальним є психологічне та фізичне розвантаження під час уроку. Дана розробка уроку містить фізкультхвилинку рухову, та, що особливо важливо, зарядку для очей, адже в першачків найбільше навантаження йде на зір. Послідовність вправ для очей підібрана у відповідності до рекомендацій спеціалістів.
Я хочу внести до попередніх коментарів ложечку солі. Мені здається, що цей матеріал можна використовувати, але в ньому не вистачає практичної частини. На мою думку, цього матеріалу не достатньо для повного розкриття та засвоєння цієї теми.
Це ж конспект.Шпаргалка,набросок-індивідуальний для вчителя. Кожен вчитель- має свою думку,погляди і знаходиться під прицілом інших думок.мною проведений був цей урок на дітях з трьох різних класів іншої школи- на ура.Ви не уявляєте як було важко.Це адаптований урок.Практична частина була і буде адаптована,принаймі мною, в будь-якій ситуації.Ви ж в конспекті всіє практичної діяльності не передасте -з підводними каменями чи позитивом.Це так легко судити .Це особисте. Дякую за коментар,не ображаюсь- всім не вгодиш,бажаю кращих думок