mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики з теми “ділення з остачею”

Автор: вчитель математики Іванюк Антоніна Олександрівна

Іванюк Антоніна ОлександрівнаЦілі: ознайомити учнів  з діленням з остачею, назвами компонентів при діленні з остачею ( ділене, дільник, неповна частка, остача), знаходить невідомі компоненти через інші.

Освітні результати:

 1. Навчальні: ознайомити з поняттям ділення з залишком; удосконалювати навички ділення натуральних чисел, навички ділення чисел з остачею.
 2. Розвиваючі: розвивати вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, робити висновки, розвивати увагу;
 3. Виховні: розвивати пізнавальний інтерес через ігрові моменти взаємоконтролю, взаємоперевірки, сприяти розумінню необхідності інтелектуальних зусиль для успішного навчання, позитивного ефекту наполегливості для досягнення мети.
 4. Формувати комунікативну, соціальну, математичну компетентності

Тип уроку: вивчення та первинне закріплення нових знань і способів діяльності.
Форми роботи:
За джерелами знань: словесні, наочні;
За ступенем взаємодії вчитель-учень: евристична бесіда;
Щодо дидактичних завдань: підготовка до сприйняття;
Щодо характеру пізнавальної діяльності: репродуктивний, частково-пошуковий.

Використовуване обладнання: комп’ютер, проектор, підручники з математики, роздатковий матеріал, електронна презентація, картки – завдання.

Технологічна карта уроку

Презентація до уроку

Завантажити презентацію на свій диск

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Інтегрований урок з української літератури та математики в 5 класі на тему: «Про Осипа Маковея на уроці математики. Множення і ділення натуральних чисел»... Інтегрований урок з української літератури та математики в 5 класі на тему: «Про Осипа Маковея на уроці математики. Множення і ділення натуральних чисел» Автор: вчитель математики, вчитель українсько...
Розробка уроку з математики, 5 клас “Ділення десяткових дробів” Розробка уроку з математики, 5 клас "Ділення десяткових дробів" Автор: вчитель математики та інформатики Щербак Олександр Сергійович Ігри як ніщо інше сприяють кращому засвоєнню інформації, вони мот...
Урок – казка “Білосніжка та семеро гномів в математичному лісі” Урок – казка "Білосніжка та семеро гномів в математичному лісі" Автор: вчитель математики Зеленянська Світлана Михайлівна Узагальнити і систематизувати знання, вміння і навички учнів розв'язувати вп...
922

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Усний рахунок – подорож до цирку- вдале рішення. Робота у групах над складанням задачи – непогано. Цікава рефлексія уроку. Урок стимулює творчість учнів, створює сприятливі умови для співпраці. Спасибі!

 2. Урок надзвичайно насичений різними інтерактивними вправами, що відповідають віковим особливостям учнів 5 класу. Особливо доречними є завдання на самостійне складання задачі за готовим виразом. Приємно вразило уміння вчителя поєднати тему уроку з повторенням правил дорожнього руху.

 3. Дякую вчителеві за детальний, методично вірно спланований конспект уроку, на якому педагог формує комунікативну, соціальну та математичну компетентності, використовуючи інтерактивні вправи. .Завдяки вдало спланованій роботі, проблемним питанням , учням легше засвоїти матеріал уроку.