mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики з теми “відсотки”

Автор: вчитель математики Іванюк Антоніна Олександрівна

Іванюк Антоніна ОлександрівнаЦілі: ознайомити учнів з поняттям «відсотки»; вчити записувати у відсотках десяткові дроби та відсотки у вигляді десяткових дробів; вдосконалювати обчислювальні навіки; вчити розв’язувати текстові задачі.

Освітні результати:
Особистісні:
чітко висловлювати і пояснювати свої думки, уміння слухати і вступати в діалог, брати участь в колективному обговоренні проблем, виховувати відповідальність і акуратність;
Уміння відтворювати зміст поняття відсотки, уміння обробляти інформацію, вибирати способи вирішення завдань в залежності від конкретних умов.
Предметні: вміти в процесі реальної ситуації використовувати визначення наступних понять: «переклад відсотка в десяткову дріб», «звернення десяткового дробу у відсотки», вирішувати завдання.

Використовуване обладнання: комп’ютер, проектор, інтерактивна дошка, підручники з математики, роздатковий матеріал, електронна презентація, виконана у програмі Power Point.

Конспект уроку

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Інтегрований урок з української літератури та математики в 5 класі на тему: «Про Осипа Маковея на уроці математики. Множення і ділення натуральних чисел»... Інтегрований урок з української літератури та математики в 5 класі на тему: «Про Осипа Маковея на уроці математики. Множення і ділення натуральних чисел» Автор: вчитель математики, вчитель українсько...
Розробка уроку з математики, 5 клас “Ділення десяткових дробів” Розробка уроку з математики, 5 клас "Ділення десяткових дробів" Автор: вчитель математики та інформатики Щербак Олександр Сергійович Ігри як ніщо інше сприяють кращому засвоєнню інформації, вони мот...
Урок – казка “Білосніжка та семеро гномів в математичному лісі” Урок – казка "Білосніжка та семеро гномів в математичному лісі" Автор: вчитель математики Зеленянська Світлана Михайлівна Узагальнити і систематизувати знання, вміння і навички учнів розв'язувати вп...
740

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Антоніна Олександрівна, урок змістовий. Презентація – це дійсно інструмент для візуалізації навчального матеріалу, зростанню обсягу виконаних завдань. Але його недостатньо, якщо форма роботи на уроці однотипна.

  2. Урок засвоєння нових знань на тему “Відсотки” Антоніна Олександрівна провела у формі бесіди, доповненням якої служить змістовна презентація. Закріплення вивченого відбувається у виді фронтального розв’язування усних вправ, що звісно недостатньо для свідомого засвоєння такої важливої теми. Конспект уроку бажано доповнити мотивацією навчальної діяльності учнів та прибрати русизми.