mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Конспект уроку з математики з теми “відсотки”

Автор: вчитель математики Іванюк Антоніна Олександрівна

Іванюк Антоніна ОлександрівнаЦілі: ознайомити учнів з поняттям «відсотки»; вчити записувати у відсотках десяткові дроби та відсотки у вигляді десяткових дробів; вдосконалювати обчислювальні навіки; вчити розв’язувати текстові задачі.

Освітні результати:
Особистісні:
чітко висловлювати і пояснювати свої думки, уміння слухати і вступати в діалог, брати участь в колективному обговоренні проблем, виховувати відповідальність і акуратність;
Уміння відтворювати зміст поняття відсотки, уміння обробляти інформацію, вибирати способи вирішення завдань в залежності від конкретних умов.
Предметні: вміти в процесі реальної ситуації використовувати визначення наступних понять: «переклад відсотка в десяткову дріб», «звернення десяткового дробу у відсотки», вирішувати завдання.

Використовуване обладнання: комп’ютер, проектор, інтерактивна дошка, підручники з математики, роздатковий матеріал, електронна презентація, виконана у програмі Power Point.

Конспект уроку

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
276

Магазин UROK-UA.com

Один коментар

  1. Урок засвоєння нових знань на тему “Відсотки” Антоніна Олександрівна провела у формі бесіди, доповненням якої служить змістовна презентація. Закріплення вивченого відбувається у виді фронтального розв’язування усних вправ, що звісно недостатньо для свідомого засвоєння такої важливої теми. Конспект уроку бажано доповнити мотивацією навчальної діяльності учнів та прибрати русизми.