Конспект уроку з природознавства та образоткорчого мистецтва (бінарний урок) для 3 класу.

Автор: вчитель початкових класів Боднар Наталя Олександрівна

Screenshot_16Бінарний урок з природознавства та образотворчого мистецтва у 3 класі. Спрямований на краще засвоєння навчального матеріалу із застосуванням інтерактивних методів, дослідницької роботи. Розширення знань про види образотворчого мистецтва. Такі уроки є цікавою і пізнавальною формою навчання.


 

Природознавство-образотворче мистецтво,  3 клас

Тема: « Краса природи України»

Тип уроку: Бінарний

Природознавство – тема: «Однорічні та багаторічні рослини. Умови розвитку рослин. Пристосування рослин до умов середовища ( світло, тепло, вода, родючість ґрунту».

Мета : розширити знання школярів про однорічні та багаторічні рослини, умови їх розвитку, проростання насіння; розвивати уміння аналізувати ілюстрації, порівнювати плоди,  результати дослідів, узагальнювати, робити висновки, доводити свою думку ; формувати потребу в пізнанні рослин, уміння проводити досліди, спостереження за рослинами; стимулювати спостережливість, мислення; виховувати любов до природи та бережне ставлення до неї.

Образотворче мистецтво – тема: «Пейзаж»

Практична робота: «Гірський краєвид»( пластилін)

Мета: ознайомити учнів із видами пейзажу; навчити  створювати рельєфну композицію, робити замальовки елементів пейзажу, відтворення плановості розміщення об’єктів у просторі шляхом загороджування, створювати гірський пейзаж за уявою, розвивати творчу уяву, окомір,універсальні особистісні якості та здібності, художньо – практичні уміння та навички, спостережливість; виховувати естетичний смак, любов до рідного краю.

ПРИРОДОЗНАВСТВО/образотворче мистецтво  (І частина)

Обладнання: демонстраційний матеріал: сонечко, хмарки(4 шт), дерева без листя(2 шт.), дерева з листям (2 шт.), кущі без листя(2 шт.), кущі з листям (2 шт.), купки снігу (2 шт.),галявинки   (2 шт.), картинки дерев ( хвойні – листяні), картинки квітів,   насіння( огірків, квасоля,..), одноразові стаканчики з водою    ( для дослідів), картинки лікарських рослин, Лікар Айболить, Незнайко,мішечок з питаннями, відео матеріал,1/2 аркуша картону, прості олівці, картки для досліду, картинний план уроку.

Додатковий матеріал до уроку: презентація на комп’ютері.

Документ до уроку

Скачати документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *