mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 3 класу

“Префікс, як значуща частина слова”

Автор: Вчитель початкових класів Коваленко Лариса Іванівна

Вчитель початкових класів Коваленко Лариса ІванівнаКонспект уроку-казки з української мови. Префікс, як значуща частина слова. За казкою “Гуси-лебеді”.


Тема. Префікс як значуща частина слова.

Мета: ознайомити учнів з роллю префіксів у словах, їх словотворчою функцією; вчити з’ясовувати лексичні значення слів з найуживанішими префіксами, розвивати спостережливість, уміння порівнювати; виховувати бережливе ставлення до природи, сім’ї.

Конспект уроку

Завантажити матеріал на свій диск

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з української мови 3 клас на тему УРОК РОЗВИТКУ ЗВ’ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ. НАПИСАННЯ ПЕРЕКАЗУ «ПЕРЕМОГА» ЗА ПРОЧИТАНИМ ТВОРОМ БЕЗ ЗАЧИНУ ТА КІНЦІВКИ... Конспект уроку з української мови 3 клас на тему УРОК РОЗВИТКУ ЗВ'ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ. НАПИСАННЯ ПЕРЕКАЗУ «ПЕРЕМОГА» ЗА ПРОЧИТАНИМ ТВОРОМ БЕЗ ЗАЧИНУ ТА КІНЦІВКИ Автор: вчитель початкових класів Хорольськ...
Конспект уроку з української мови для 3 класу на тему: Узагальнення знань з розділу “Будова слова” Конспект уроку з української мови для 3 класу на тему: Узагальнення знань з розділу "Будова слова" Автор: вчитель початкових класів Хорольська Людмила Василівна Поданий урок дасть можливість узагаль...
Конспект уроку з української мови для 3 класу: “Суфікс” Конспект уроку з української мови для 3 класу: "Суфікс" Автор: вчитель початкових класів Куліш Тетяна Володимирівна Даний урок з української мови для учнів 3 класу на тему "Суфікс. Творення слів з н...
1257

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Чудово побудований урок. Конспект уроку містить матеріал, що дозволяє розвивати вміння самостійно здобувати знання, аналізувати факти, робити висновки. Все дуже чітко, без зайвих фраз, всі етапи уроку працюють на досягнення головної мети. Урок сподобався.

  2. Ларисо Іванівно! Дуже нестандартний та цікавий урок. Нетрадиційні етапи уроку, але форми роботи я не зрозуміла. Допустимо ,”Фізкультхвилинка” , “Оголошення теми та мети уроку” я розумію. А 1,3, 5,6,7 ,що це за форми роботи? Не скрізь Ви вказали технології роботи на уроці.Але урок гарний , тільки необхідно допрацювати його. Дякую за урок.

  3. Ігрова діяльність на уроці в початкових класах дуже важлива для сприйняття як на етапі вивчення нового матеріалу, так і на етапі закріплення. Невимушена атмосфера уроку разом із казковими героями сприяли успішному засвоєнню теми. Для мене незвичні етапи уроку. Ларисо Іванівно, за якою системою Ви працюєте і де можна ознайомитися з даним матеріалом? Дякую.