mail@urok-ua.com

Конспект уроку зі світової літератури в 9 класі

Образ Фауста як утілення динамізму нової європейської цивілізації. Пошуки сенсу буття і призначення людини

Гвоздікова Олена ВалеріївнаАвтор: учитель російської мови та світової літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Гвоздікова Олена Валеріївна

Представлено конспект уроку за трагедією Й.В.Гете “Фауст”, в ході якого розкривається гетевське розуміння проблеми справжнього сенсу буття як невпинного пошуку, характеризується образ Фауста;  в учнів розвиваються навички текстуального, проблемного та літературознавчого аналізу художнього твору та вдосконалюється уміння формування власної думки, роботи в малих групах; формується  повага до людини, яка прагне знань, виховується вдумливий свідомий читач.

Тема. Образ Фауста як утілення динамізму нової європейської цивілізації. Пошуки сенсу буття і призначення людини

Мета уроку: розкрити гетевське розуміння проблеми справжнього сенсу буття як невпинного пошуку, характеризувати образ Фауста;  розвивати навички текстуального, проблемного та літературознавчого аналізу художнього твору формування власної думки, уміння працювати в малих групах; виховувати вдумливого свідомого читача та повагу до людини, яка прагне знань.

Обладнання: портрети письменника, роз даткові картки для роботи в групі

Тип уроку: аналіз драматичного твору

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2047

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Добро і зло – вічні рушійні сили.Авторка зуміла переконати школярів у цьому за допомогомою різних форм роботи.Вдала актуалізація опорних знань за допомогою тестів,цікава робота в групах.Грамотно придумані таблиці та схеми до уроку.Вдалий урок і його рішення.Дякую

  2. Дуже сподобався урок автора. Структура чітка, змістовна, доступні завдання для учнів, чудові таблиці та схеми. В ході уроку простежується проблема справжнього сенсу буття як невпинного пошуку. Дякую!!!