Конспект заняття з математики Загальні методи розв’язання рівнянь з однією змінною: розкладання на множники, заміна невідомої.

Автор: викладач математичних дисциплін Рикова Ольга Сергіївна

Screenshot_7Конспект заняття з використанням різних видів роботи в поєднанні з інтерактивними технологіями – колективною роботою, груповою та самостійною Особливо цікавою для студентів виявилися технологія «Павутинка», групова робота у формі гри «Логарифмічний дартс».Урок узагальнення ЗУН з теми Розв’язування лінійних, тригонометричних, показникових та логарифмічних рівнянь.


 

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок достатньо змістовий. Нажаль не вказан текст математичного диктанту. І напевно. потрібно б було додати тестові завдання для самостійної роботи. А в цілому урок непоганий, насичений різними формами роботи, що сприяє досягненню поставленої учителем мети.

  2. Чітко визначена мета уроку дала можливість Ользі Сергіївні правильно спланувати його структуру та визначити найбільш ефективні форми роботи. Використання інтерактивних технологій допомогло виявити реальний рівень знань дітей. «Логарифмічний дартс» був доброю нагодою для підтримання інтересу до вивчення теми. Новою, особисто для мене, виявилася “Павутинка”, думаю малечі вона припаде до смаку.