Кросворд з математики з відповідями
для учнів 5 класу

До вашої уваги кросворд з математики для учнів 5 класу. Кросворд можна використати для розробки цікавого уроку з математики. З допомогою цього кросворду ви зможете зробити ваш уроку біль цікавим та інтерактивним.

Якщо у вас виникнуть проблеми із розгадуванням цього кросворду, то нижче ви можете дізнатись варіанти відповідей до нього, які ви можете легко завантажити на свій комп’ютер та також використати під час проведення уроку математики у 5 класі.

Тобто ви можете запропонувати учням розгадати цей кросворд узагалі без відповідей, або якщо на вашу думку це буде надто складно, то можна запропонувати розгадати цей кросворд уже із представленими до нього варіантами відповідей. Який варіант обрати вирішувати тільки вам.

Бажаємо успіхів у розгадуванні кросворду.

Кросворди з математики

Питання кросворду:

 1. Одиниця виміру площі.
 2. Прямокутник, у якого всі сторони рівні.
 3. Інколи при діленні залишається…
 4. Має три кути і три сторони.
 5. Прямокутний паралелепіпед, у якого усі ребра рівні.
 6. Його утворюють промені.
 7. Воно є в людини і в прямокутного паралелепіпеда.
 8. Ділить кут навпіл.
 9. Буквений вираз, що передає відношення між величинами
 10. Його сусіди: від’ємник та різниця.
 11. Ми отримаємо її, якщо додамо два числа.
 12. Одиниця виміру кутів.

Відповіді до кросворду

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Де відповіді до кросфорду????а так все в порядку.Дякую це полезная информация.

 2. Розгадування даного кросворду з математики у 5класі – є тією цікавою сходинкою, яка веде до успішної здачі і ДПА і ЗНО, адже питання з вибором правильної відповіді виробляють навики роботи з тестами, розвивають мислення, уяву та пам”ять. Дякую за публікацію.

 3. Спасибі, поповнила свій арсенал ще однією доробкою, що здатна зацікавити моїх п’ятикласників, адже, перед захоплевим дійством розгадування кросворду не вдалося встояти ще нікому.

 4. Одним із методів, що сприяють активізації запам’ятовування математичних термінів, є застосування кросвордів на уроках математики. Не можна не відмітити , що включення в навчальний процес кросвордів може бути стимулом, адже вони добре активізують пізнавальну діяльність учнів.