mail@urok-ua.com

Кросворд з математики з відповідями
для учнів 5 класу

До вашої уваги кросворд з математики для учнів 5 класу. Кросворд можна використати для розробки цікавого уроку з математики. З допомогою цього кросворду ви зможете зробити ваш уроку біль цікавим та інтерактивним.

Якщо у вас виникнуть проблеми із розгадуванням цього кросворду, то нижче ви можете дізнатись варіанти відповідей до нього, які ви можете легко завантажити на свій комп’ютер та також використати під час проведення уроку математики у 5 класі.

Тобто ви можете запропонувати учням розгадати цей кросворд узагалі без відповідей, або якщо на вашу думку це буде надто складно, то можна запропонувати розгадати цей кросворд уже із представленими до нього варіантами відповідей. Який варіант обрати вирішувати тільки вам.

Бажаємо успіхів у розгадуванні кросворду.

Кросворди з математики

Питання кросворду:

 1. Одиниця виміру площі.
 2. Прямокутник, у якого всі сторони рівні.
 3. Інколи при діленні залишається…
 4. Має три кути і три сторони.
 5. Прямокутний паралелепіпед, у якого усі ребра рівні.
 6. Його утворюють промені.
 7. Воно є в людини і в прямокутного паралелепіпеда.
 8. Ділить кут навпіл.
 9. Буквений вираз, що передає відношення між величинами
 10. Його сусіди: від’ємник та різниця.
 11. Ми отримаємо її, якщо додамо два числа.
 12. Одиниця виміру кутів.

Відповіді до кросворду

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(12 оцінок. Рейтинг публікації: 3.7 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Урок математики у 5 класі на тему “Звичайні дроби” Урок математики у 5 класі на тему "Звичайні дроби" Автор: Вчитель математики Панченко Галина Степанівна Розробка уроку в 5 класі на тему "Звичайні дроби" з мультимедійною підтримкою (презентація дод...
Конспект уроку з математики, 5 клас “Рівняння” Конспект уроку з математики, 5 клас "Рівняння" Автор: вчитель математики Пяткіна Тетяна Миколаївна Тема. Рівняння Мета: закріплення навичок складання та розв’язування рівнянь, вдосконалюват...
Конспект уроку з математики, 6 клас. Відсотки. Відсоткове відношення чисел Конспект уроку з математики, 6 клас Відсотки. Відсоткове відношення чисел Автор: Учитель математики Павлуша Алла Віталіївна Тема: Відсотки. Відсоткове відношення чисел. Мета: формувати вміння уч...
7091

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Розгадування даного кросворду з математики у 5класі – є тією цікавою сходинкою, яка веде до успішної здачі і ДПА і ЗНО, адже питання з вибором правильної відповіді виробляють навики роботи з тестами, розвивають мислення, уяву та пам”ять. Дякую за публікацію.

 2. Спасибі, поповнила свій арсенал ще однією доробкою, що здатна зацікавити моїх п’ятикласників, адже, перед захоплевим дійством розгадування кросворду не вдалося встояти ще нікому.

 3. Одним із методів, що сприяють активізації запам’ятовування математичних термінів, є застосування кросвордів на уроках математики. Не можна не відмітити , що включення в навчальний процес кросвордів може бути стимулом, адже вони добре активізують пізнавальну діяльність учнів.