Цікаві задачі з математики з відповідями

Відповіді до задач

Фізико-математичні науки – основа сучасного виробництва, усіх технічних винаходів. Завдяки їм учені сконструювали космічні кораблі, літаки, автомобілі, морські, річкові судна, електронну і комп’ютерну техніку.

Нинішній етап розбудови української держави вимагає подальшо­го розвитку фізико-математичних наук і підготовки сучасної молоді до життя, починаючи з раннього дитинства У нинішніх умовах розвине­не суспільство може надати тільки середню або вищу освіту й певну вузькоспеціалізовану кваліфікацію. Усе інше людина має здобувати за допомогою самоосвіти. Це слід розпочинати з підліткового та юнаць­кого віку Особливу допомогу у згаданому віці своїм внукам можуть на­дати дідусі й бабусі, адже серед них с найрізноманітніші фахівці з ба­гатющим життєвим та професійним досвідом. Для гармонійного роз­витку школярів, задоволення їхніх запитів та об’єктивно наявних пси­хологічних потреб дідусям і бабусям необхідний відповідний методич­ний посібник: збірник цікавих задач і вправ із відповідними вказівками і розв’язками.

«Цікаві задачі для дітей і дорослих з відповідями» — саме така книга.

Посібник складається з трьох розділів. У першому вміщено задачі з фізики, що можуть бути корисними для дітей, які цікавляться фізи­кою взагалі і вивчають цей предмет поглиблено (їх більше 100).

Багаторічний педагогічний досвід свідчить, що використання іс­торичних задач із математики та фізики пробуджує інтерес до цих

наук, поглиблює знання учнів, виховує патріотичні почуття. Тому у другому розділі вміщено історичні задачі з математики та задачі – жар­ти (близько 300). задачі на будову числа, правила чотирьох арифмети­чних дій, конкурсні задачі (понад 150) подано у заключному розділі До всіх задач у посібнику подано розв’язки, короткі пояснення, вказівки та відповіді.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. «Цікаві задачі для дітей і дорослих з відповідями» може саме та книга, що спроможна по – справжньому викликати інтерес до вивчення точних дисциплін, але чомусь її перегляд неможливий, а значить я не маю можливості погодитися з авторами.

  2. Робота над поданими у збірнику завданнями сприятиме розвитку в учнів логічного мислення, пам’яті, уваги, спостережливості, кмітливості, допоможе сформувати вміння швидко орієнтуватися та приймати рішення, навчить вирішувати життєві ситуації. Спасибі!

  3. Ваш збірник цікавий і сподобався. Він дуже потрібен для учнів,які цікавляться і хотять розширити свій кругозір, а також для вчителів математики.Дякую!

  4. Школу закінчила ще у 2010 році, та ніколи не була байдужою до цікавих логічних задач. Ваш збірник мені дуже сподобався! Добавила сяйт собі у закладки. Дякую! Бажую всім здоров’я, злагоди, добробуту і миру!!!