Кросворди з математики на українській мові

Кросворди з математики

Інколи трапляється що необхідно зробити на урок математики кросворд. Але на українській мові, таких кросвордів, не так вже й багато. Тому у вас два варіанта, або придумати такий кросворд самостійно, що зробити не так уже й легко, або завантажити кросворди, які ви бачите нижче, та вибрати той який вам сподобався, із восьми представлених кросвордів. Нажаль відповіді до цих кросвордів ми не знайшли, тому доведеться розгадувати їх самостійно.

Бажаємо успіхів у розгадуванні кросвордів.

Кросворди з математики на українській мові

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. З радістю познайомилася б з математичними кросвордами, але знову подібна ситуація: робота не відкривається, не знаю, як попережнім коментаторам їх вдалося прочитати.

  2. Розгадування кросвордів активізує мисленнєву діяльність учнів, сприяє кращому засвоєнню, запам’ятовуванню інформації. Учні зазвичай із задоволенням виконують таке завдання. А математика є досить складним предметом для більшості, але різноманітними цікавими і пізнавальними завданнями можна пробудити інтерес до її вивчення

  3. Людина краще запам’ятовує те, що відповідає її інтересам, мотивам, запитам. Застосування кросвордів підвищує інтерес до навчальної діяльності, сам процес розгадування кросвордів стає цікавим для учнів. Запам’ятовування математичних термінів відбувається немов би саме по собі, довільно, в результаті вольової і розумової діяльності школярів під час розв’язування кросвордів. Спасибі за чудову добірку кросвордів та ще й на українській мові.