Шаблони грамот на українській мові

Шаблони грамот на українській мові

До вашої уваги шаблони грамот для учнів на українській мові в форматі «Ворд», які ви можете скачати абсолютно безкоштовно та  використовувати для власних потреб. Загалом ви бачите перед собою 4 різних шаблона. Для завантаження шаблона грамоти яка вам сподобалась, потрібно натиснути на відповідне зображення грамоти. Як я уже сказала грамоти зроблені у форматі Word, а точніше docx. Тобто ви можете відкрити файл української грамоти на своєму комп’ютері такими програмами, як Word 2007, Word 2010. Крім того у цій програмі ви зможете легко відредагувати представлені грамоти під власні потреби. Внести будь які зміни до тексту грамот, не складніше ніж набрати його у звичайному текстовому редакторі. Це дуже зручно.

Отже як я вже сказала для того щоб скачати грамоту, яка вам сподобалась, просто натисніть відповідне зображення. Користуйтесь на здоров’я.

Грамота учню 3 Грамота учню 1
Грамота учню 2 Грамота учню 4

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Важливим елементом запропонованих грамот для учнів на українській мові є те, що вони розроблені в форматі «Ворд», а це дає можливість легко відредагувати текст та внести ті зміни, які необхідні. Дякую Вам, за те, що допомагаєте нам, вчителям своїми матеріалами!!!