mail@urok-ua.com

Шаблони грамот на українській мові

Шаблони грамот на українській мові

До вашої уваги шаблони грамот для учнів на українській мові в форматі «Ворд», які ви можете скачати абсолютно безкоштовно та  використовувати для власних потреб. Загалом ви бачите перед собою 4 різних шаблона. Для завантаження шаблона грамоти яка вам сподобалась, потрібно натиснути на відповідне зображення грамоти. Як я уже сказала грамоти зроблені у форматі Word, а точніше docx. Тобто ви можете відкрити файл української грамоти на своєму комп’ютері такими програмами, як Word 2007, Word 2010. Крім того у цій програмі ви зможете легко відредагувати представлені грамоти під власні потреби. Внести будь які зміни до тексту грамот, не складніше ніж набрати його у звичайному текстовому редакторі. Це дуже зручно.

Отже як я вже сказала для того щоб скачати грамоту, яка вам сподобалась, просто натисніть відповідне зображення. Користуйтесь на здоров’я.

Грамота учню 3 Грамота учню 1
Грамота учню 2 Грамота учню 4
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(9 оцінок. Рейтинг публікації: 4.6 из 5)

6533

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Важливим елементом запропонованих грамот для учнів на українській мові є те, що вони розроблені в форматі «Ворд», а це дає можливість легко відредагувати текст та внести ті зміни, які необхідні. Дякую Вам, за те, що допомагаєте нам, вчителям своїми матеріалами!!!