mail@urok-ua.com

Кросворди з української літератури
для учнів 6 класу

Кросворди з української літератури

Якщо ви шукаєте кросворди з української літератури, які би могли розгадати учні 6 класу, то ви їх знайшли. До вашої уваги 5 цікавих кросвордів. У кожному з представлених кросвордів ви можете побачити так би мовити закодоване слово, це – прізвище видатного українського поета. У п’яти різних кросвордах можна зашифрувати п’ять прізвищ таких поетів як: Глібов, Руданський, Васильченко, Олійник, Глазовий. Якщо ви не знаєте хто ці люди, то із цієї презентації можете ознайомитись із їх біографією та творчістю. Ну але повернемось до наших кросвордів. Отже, як ви можете побачити у презентації містяться як самі кросворди так і запитання до них та відповіді на запитання. Що зекономить вам багато часу, якщо вам потрібно самостійно виготовити який не будь кросворд. Усе що вам залишається це виконати будь який кросворд, на ваш вибір використовуючи комп’ютер чи олівець. Після чого ви зможете використати вибраний вами кросворд у ваших цілях. Наприклад для організації уроку вікторини.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 4.8 из 5)

4907

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Мої учні також дуже люблять розгадувати кросворди, тому що це чудовий різновид логічної гри. Кросворди на уроках будь-яких предметів завжди є доречними, тому що зацікавлюють учнів, які охоче беруться за виконання такої роботи. Дякую!

  2. У своїй діяльності ми нині широко використовую кросворди. Власна практика показала, що використання кросвордів розширює світогляд, розвиває логічне мислення і пам’ять. Кросворд – спосіб пошуку самостійної відповіді на багато питань, це, в деякому роді, пізнання світу через припущення. А ще – задоволення!

  3. Кросворд є одним із улюблених завдань, учні із задоволенням залучаються до цього виду роботи. Можна використати на різних етапах уроку, поставивши відповідну мету. Також учні можуть отримати як домашнє завдання – скласти кросворд за вивченим на уроці матеріалом

  4. Презентація за розділом “Гумористичні твори” звертає до себе увагу, що її виконала учениця 6 класу (вчитель Денисюк І. П.). Оскільки за обсягом презентація велика – 41 слайд, не вистачає змісту ( вміщує не тільки кросворди, а й біографії письменників-гумористів, малюнки, окремі твори). Дякую за корисну публікацію.