Курси іноземних мов для дітей

Вивчення іноземної мови – це прекрасна можливість для дітей розширити своє уявлення про світ, дізнатися про життя в інших країнах, познайомитися з багатою культурою різних народів. Володіти іноземною мовою означає розуміти і вміти говорити, читати, писати, слухати і думати по-іншому.  Важливість вивчення англійської в наш час зростає з кожним днем, пов’язано це з високою потребою повсякденного і ділового спілкування з іноземцями. Тому сьогодні вивчення англійської актуально як ніколи раніше. Школа іноземних мов Oratorica сприятиме  вивченню іноземних мов для дітей легко та ефективно.

Курси англійської для дітей – це курси, розроблені досвідченими викладачами та методистами, де в основі навчання лежить інтерес дитини, врахування її вікових особливостей. У курс “Англійська мова для дітей” входять  майстер-класи, де діти навчаються спілкуватися на повсякденні теми та сприймають мову не як саму мету, а як спілкування. До курсу англійської для підлітків входить розмовний клуб, де підлітки відточують свої розмовні навички та навчаються впевненого спілкування.

Школа іноземних мов Oratorica

Переваги мовної школи Oratorica

 • Ваша дитина може розпочати навчання в будь-який час
 • Викладачі школи мають міжнародні сертифікати та великий досвід роботи
 • Використовують учбову програму Cambridge, над якою працювали кращі педагоги світу
 • Тут безкоштовно вас протестують та запропонують групу, яка відповідатиме вашому рівню знань
 • Чітка структура рівнів навчання та термінів
 • Є курси від A 1 до C1 для дорослих, підлітків та дітей
 • Після закінчення курсів ви отримаєте сертифікат
 • Навчання здійснюється у малокомплектних групах, що дає можливість викладачеві приділити увагу кожному
 • Перші заняття безкоштовно, щоб переконатися в своєму рівні знань
 • Багато аудіо, відео і розмовних ігор
 • Навчання дітей проходить у формі гри
 • Ви побачите перші результати вже через кілька тижнів

Викладачі школи не працюють за шаблоном, а докладають усіх зусиль для того, щоб навчання англійської мови дітей-школярів з нуля у віці 7, 8 років онлайн вдома в ігровій формі було цікавим і справді корисним. Оптимально розраховане навантаження дозволяє досягти максимальних показників засвоєння матеріалу, а незвичайна подача робить цей процес легким та практично непомітним для учнів.  Тим, хто не зміг засвоїти матеріал у повному обсязі, надається можливість пройти курс абсолютно безкоштовно.

Заняття в центрі навчання будуть не лише цікавими, а й ефективними, адже основне завдання — дати учням необхідні базові знання, які вони зможуть успішно засвоїти та застосовувати на практиці.

Зараз, у лихоліття для країни, деякі викладачі школи іноземних мов навіть виступають у ролі психологів. Під час уроків вони намагаються відволікати учнів від думок про війну та говорити на добрі теми. При необхідності викладач може зустрітися з учнем та поговорити про його проблеми, пов’язані із ситуацією в країні. Він намагатиметься допомогти людині, надасть їй поради.

Школа іноземних мов допомагає ЗСУ. «Ораторіка» віддає на допомогу нашим Збройним силам 10% від доходів, і як і багато хто в країні, також намагається наблизити перемогу України у війні.

Школа іноземних мов Oratorica гарантує, що ваша дитина почне розмовляти англійською або будь-якою іншою іноземною мовою вже за місяць!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *