Які краще обрати онлайн-курси для дітей

Онлайн-навчання сьогодні не являється чимось незвичайним та активно практикується як в Україні, так і по за її межами. На державному рівні шкільні заняття у віддалений спосіб проводяться з 2020 року. Тому більшість батьків та учнів уявляють що це та звикли до такого формату.

Проте крім шкільної програми слід приділяти увагу розвитку дитини у інших напрямках. Це стосується як додаткових курсів з іноземної мови, поглиблене вивчення якої в майбутньому неабияк допоможе в освітньому процесі та на практиці. Так і інших напрямків, затребуваних сучасністю.

Курси програмування для дітей

З власного досвіду, багато хто усвідомлює переваги віддаленого формату роботи. Основним таким напрямком являється робота за комп’ютером. Вже понад 10 років найбільш популярною та затребуваною сферою являється IT-напрямок. Попит на таких спеціалістів не перестає зростати. Немаловажним є те, що така робота є високооплачуваною.

Для того, щоб виростити IT-спеціаліста, ази професій бажано здобувати з раннього віку. Дане підґрунтя неабияк допоможе продовжити навчання у вищому закладі освіти. Онлайн курси дозволяють отримати базові знання сучасних мов програмування:

  1. JavaScript;
  2. Python;
  3. C++;
  4. Java.

Зазвичай вік навчання стартує з 6 років. Багато онлайн-шкіл пропонують пробні заняття, які дозволяють зрозуміти чи підходить цей напрямок для дитини. Не всі репетитори, викладачі та самі школи знаходяться в Україні. Але сучасні програмні засоби дозволяють приєднатися до відеоконференції практично з будь-якого куточка світу.

Втім налагодити такий зв’язок вдається не завжди. Іноді така конференція може бути налаштована лише на серверах однієї країни. І деякі IP адреси можуть бути заблокованими, в т.ч. якщо вони не відповідають геолокації. В цьому випадку важливо заздалегідь встановити VPN сервіс або користуватись мобільними проксі (https://mproxy.top/)

Курси англійської мови для дітей

Весь сьогоднішній світ розмовляє англійською мовою. Це дозволяє розуміти один одного, незалежно від того, з якої ти країни. Знання мови може бути гарною базою зростання кар’єри. Розвиваючи комунікативні навички дитини змалечку батьки вкладають в майбутнє своєї дитини.

Сучасні гаджети, програмне забезпечення, телефони, комп’ютери, мови програмування, товари в магазині, соціальні мережі – все це об’єднує міжнародна мова. Вивчаючи її не стане проблемою розібратись у всьому.

Онлайн заняття в режимі відеоконференції дозволяють не тільки забезпечити навчальний процес з показом на екрані матеріалу, а і забезпечити спілкування з носіями мови. Вчителі можуть спілкуватись зі своїми учнями, знаходячись в будь-якій країні.

Курси дизайну для дітей

Ще однією досить популярною та затребуваною професією є дизайн. Освоєння такої професії дозволяє працювати віддалено та отримувати непогану зарплату. Це не легка мистецька справа і краще зрозуміти чи є до цього хист змалку. Віддаючи дитину на такі курси з раннього віку більше шансів краще освоїти професію.

Попит на дану спеціальність є у різних сферах – будівництво, інженерія, машинобудування, легка промисловість, побут. Окремо слід відзначити перспективу веб-дизайну, спеціалісти якого створюють віртуальний світ.

Віддаючи дитину на курси дизайну, вона отримає базові знання, які допоможуть при навчанні у вищому навчальному закладі. Більшість курсів передбачають навчання за наступними темами:

  1. Графічний дизайн;
  2. Fashion дизайн;
  3. Архітектура та дизайн інтер’єру.

Саме на цих курсах можна познайомитись з такими програмами як Adobe illustrator та Photoshop. Результатом стануть навички створення та коректури зображень, логотипів, фотографій, афіш, постерів та плакатів тощо.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *