Літературний захід на тему
«Романтизм у різних видах мистецтва»

Розробку склала учитель української мови і літератури Меніна Галина Михайлівна

Презентація до літературного заходу

Під музику до зали заходять двоє . Класицизм і романтизм. Про це свідчить ідеальний одяг класика і своєрідний романтика.

Сценка .

Романтик : Яка досконалість!Біле і чорне, строге і вишукане! І за віком ви старші за мене .

Класик:Так . Ви праві. Моє ім’я походить від латинської мови і позначає взірцевий. Народжений на початку ХVІІ століття . А що ви можете розказати про себе ?

Романтик : Моє коріння  бере початок від німецької та французької мов(все незвичайне , дивне , фантастичне). Виник наприкінці ХVІІІ століття й панував у Європі й Америці протягом першої половини ХІХ століття.

Школяр(заходить переляканий , чимось заклопотаний) : Що ж вигадати? Захворів?! Ні ! Я загинув!

Класик: Що Вас турбує , юначе ?

Школяр : На уроці української літератури ми вчили український романтизм . Завтра урок , а я не можу в цьому розібратися. Хто ж мені допоможе ?

Класик : Мені здається , що я знаю(поглядає на романтика).

Романтик : Залюбки. Як раз і Ви послухаєте . Присядьмо , друзі.(Сідають у плетені крісла,поряд- невеличкий стіл , на якому лежать дрібні речі). Давайте послухаємо моїх друзів.

Заходять троє учнів.

Літературний захід повністю

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Учні неохоче сприймають відомості з теорії літератури.Але після такого заходу – всі будуть задоволені.Презентація доповнює прекрасні враження.Захоплюють картини Айвазовського,ван Гога,Делакруа,Жеріко,Гюстава,Клода…Деякі я вперше побачила.Дуже вдячна

  2. На високому професійному рівні складено літературний захід на тему “Романтизм у різних видах мистецтва” вчителем української мови і літератури Меніною Г. М. Романтик та класик переносять нас на 2 століття тому і разом з ними знайомимся з представниками українського романтизму. Чудово доповнює захід віртуальна екскурсія до картиної галереї. Романтизм жив! Дякую за знайомство.

  3. Дякую автору за прекрасний літературний захід на тему: «Романтизм у різних видах мистецтва». Особливо вразила добірка ілюстративного матеріалу. Успіхів Вам та натхнення!!!

  4. Дякую, Галино Михайлівно, за такий чудовий літературний захід. Микола Костомаров, Михайло Петренко відкрилися для мене по новому, як українські романтики. Учень по сценарію після розповіді з задоволенням ішов на урок, а я з задоволенням перечитала матеріал.