Магнус: як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації

В нових реаліях життя мати доступ до мережі інтернет важливо не тільки для розваг або пошуку інформації. Можливість бути online цілодобово врази полегшує процес керування бізнесом, грає провідну роль в отриманні освіти, нової професії або роботи, а також розвитку власних умінь та навичок. В Україні працює ціла низка телекомунікаційних компаній. Важливо обрати саме ту, яка надає якісні послуги в вашому регіоні та швидко реагує на всі потреби клієнта.

Інтернет-провайдер Магнус

Жителі міста Біла Церква мають змогу користуватись послугами локального провайдера Магнус. Компанія працює в сфері телекомунікацій вже більше 27 років та встигла зарекомендувати себе як надійний партнер.

Magnus.net націлена на розвиток та самовдосконалення, тому в своїй роботі вони:

  • використовують виключно нові технології;
  • систематично оновлюють обладнання;
  • виїзд фахівців по запиту користувача виконується безкоштовно та в короткі строки;
  • мають великий перелік тарифних планів;
  • проводять інтернет в багатоквартирні будинки та для жителів частного сектору.

Провайдером передбачена швидкість передачі інформації до 1000 Мбіт/с та оплата за використання трафіку подобово.  Є можливість переривання користування обраним пакетом на визначений клієнтом строк та його поновлення без додаткових витрат. Також абоненти Magnus мають можливість замовити цілий ряд додаткових послуг: побудова локальних мереж та їх аудит, зміна IP-адреси, організація резервного каналу, зберігання файлів і т.д.

Клієнти укладають з компанією договір-оферту, який захищає їх права та чітко визначає обов’язки. Полегшує роботу с провайдером і наявність добре продуманої структури офіційного сайту організації, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс особистого кабінету та простий порядок внесення коштів на баланс рахунку. Клієнт може легко контролювати свої витрати, отримувати статистику трафіку, обирати потрібний пакет послуг багато іншого.

Як поповнити інтернет-рахунок Магнус без особистого кабінету та реєстрації

Одним з пунктів договору між провайдером Магнус та клієнтом є своєчасне внесення абонплати. І реалізувати це максимально просто навіть якщо ви знаходитесь в незвичній для себе життєвій ситуації. За допомогою платіжної системи EasyPay можна швидко та безпечно перерахувати кошти, не витрачаючи час на пошук готівки, походи в банк або до терміналу самообслуговування.

Найбільш цікавим в цьому випадку є і те, що сплачувати рахунки можна без авторизації та необхідності відвідування особистого кабінету.

У вас обмаль часу або ви не маєте змоги скористатися звичним для себе способом оплати послуг інтернет-провайдера Magnus? Вирішити проблему легко. Перейдіть за посиланням https://easypay.ua/catalog/internet/magnus-internet та виконайте декілька простих кроків:

  1. Напишіть логін, за яким ви зареєстровані в системі провайдера, та підтвердіть свій вибір.
  2. На наступній сторінці внесіть потрібну суму поповнення та дані вашої платіжної картки.
  3. Активуйте кнопку “Сплатити”.

Кошти будуть перераховані на баланс інтернет-користувача на протязі декількох хвилин (максимальний час трансакції складає 1 добу). Платіжна система передбачає надання квитанції про оплату, але не зберігає шаблони розрахункових операцій, що виконані без реєстрації. Це дуже зручно, коли доводиться користуватись чужим пристроєм. Дані платника стають недоступні для виконання наступних трансакцій. При необхідності всі реквізити потрібно буде вносити повторно.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *