mail@urok-ua.com

Методична розробка конкурсу професійної майстерності «Кранівник-року»

Автор: викладач Завальнюк Т.П., викладач Єфименко О.С.

Конкурси професійної майстерності – важлива ланка системи підготовки кваліфікованих робітників і один з ключових елементів роботи викладача, спрямований на підвищення престижу робітничих професій, посилення зацікавленості учнів, створення традицій.

Будь-яке виробництво славиться професіоналами і тримається на професіоналах. Щоб випускати якісну продукцію в будь-якій галузі, в першу чергу потрібні саме високопрофесійні фахівці. Тому конкурси профмайстерності в навчальних закладах заслуговують всілякої уваги і заохочення. Адже їх учасники бачать, що їх оцінюють по заслугах, їхні навики та вміння цінують. У учнів з’являється стимул отримати більше знань та навичок, з метою добитися кращих результатів.

Методична розробка конкурсу професійної майстерності «Кранівник-2014» містить теоретичні та практичні завдання для учнів, які навчаються за професією «Машиніст крана металургійного виробництва» для поліпшення засвоєння ними матеріалу. Матеріал, наведений в методичній розробці, може бути використано як на позакласних заходах так і на уроках спецтехнології для перевірки знань учнів.

Зміст

Вступ
1. Організаційні питання конкурсу професійної майстерності «КРАНІВНИК-2014»
2. Питання тест – контролю (Додаток №1)
3. Питання тест – контролю (Додаток №2)
4. Картка №1 (Додаток №3)
5. Картка №2 (Додаток №4)
6. Картка №3 (Додаток №5)
7. Практична частина конкурсу професійної майстерності «КРАНІВНИК-2014»
8. Звідна відомість результатів конкурсу професійної майстерності «КРАНІВНИК -2014»
9. Висновок
10. Література

Методична розробка конкурсу професійної майстерності «Кранівник-року»

Скачати Методичну розробку конкурсу професійної майстерності «Кранівник-року в форматі doc

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конкурси професійної майстерності проводяться серед учнів професійно-технічних закладів – це стала практика. Але завжди цікаво познайомитись із ідеями колег і впевнитись у серйозності підходів до підготовки майбутніх професіоналів у різних галузях

  2. Без сумніву, бути професійним в своїй галузі необхідно. Професіоналізму треба вчитися. Запропонований конкурс сприяє цьому. Методично грамотно зроблений доробок. Чітко означена мета створення як цього матеріалу, так і конкурсу, про який йде мова в цьому матеріалі. Серзозні питання, практичні завдання – все справляє хороше враження.