mail@urok-ua.com

Методична розробка виховного заходу патріотичного спрямування

Згадувати, щоб знати, пам’ятати, щоб не повторити…

Автор: вчитель української мови та літератури Хомуха Оксана Анатоліївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Хомуха Оксана АнатоліївнаГоловним інноваційним орієнтиром, що визначений гострою потребою у зміні програмних підходів та пріоритетних напрямків у вихованні та навчанні підростаючого покоління, є технологія психолого-педагогічного проектування, що спрямована на збереження особистості у драматичних обставинах, зміцнення її морального і духовного здоров’я та покликана допомогти дитині у ситуації життєвої кризи.
Даний виховний захід сприяє формуванню загальнолюдської системи цінностей у школярів у відповідності до сучасної філософії освіти та Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті.
Практична значимість роботи: даний матеріал можливо творчо використати під час проведення тематичних виховних годин, лекцій, інших просвітницько-виховних заходів про історичні події в Україні 1917-2015р.р., їх причини та наслідки.

Методична розробка виховного заходу для учнів 7-11 класів

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
3491

Можливість коментувати публікації тимчасово закрито.

Один коментар

  1. Сьогодні ми всі впевнені, що без знання свого історичного коріння немає майбутнього, а тому осмислення та дослідження маловідомих сторінок історії України повинно стати одніє з головних задач для формування національної самосвідомості. Цій актуальній тематиці і підпорядкована грунтовна та інноваційна робота Оксани Анатоліївни : багатий пізнавальний матеріал, відповідний музичний супровід створюють той емоційний настрій, що забезпечує досягнення запланованих результатів. Спасибі, свою методичну скарбничку поповнила цікавим екземпляром.