Методична розробка виховного заходу патріотичного спрямування

Згадувати, щоб знати, пам’ятати, щоб не повторити…

Автор: вчитель української мови та літератури Хомуха Оксана Анатоліївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Хомуха Оксана АнатоліївнаГоловним інноваційним орієнтиром, що визначений гострою потребою у зміні програмних підходів та пріоритетних напрямків у вихованні та навчанні підростаючого покоління, є технологія психолого-педагогічного проектування, що спрямована на збереження особистості у драматичних обставинах, зміцнення її морального і духовного здоров’я та покликана допомогти дитині у ситуації життєвої кризи.
Даний виховний захід сприяє формуванню загальнолюдської системи цінностей у школярів у відповідності до сучасної філософії освіти та Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті.
Практична значимість роботи: даний матеріал можливо творчо використати під час проведення тематичних виховних годин, лекцій, інших просвітницько-виховних заходів про історичні події в Україні 1917-2015р.р., їх причини та наслідки.

Методична розробка виховного заходу для учнів 7-11 класів

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Шановна Оксана Анатоліївна! Своїм заходом Ви стверджуєте, що найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації. Ваша наукова робота і актуальна, і інноваційна, і має велике практичне спрямування. Перед очима проходять Герої України, і залишаються в сердцях вогнем Пам’яті і болі. ” Молитва за Україну” звучить як упокій душ усіх тих, хто поклав життя за свободу, незалежність і кращу долю України .Уклін Вам!

  2. Сьогодні ми всі впевнені, що без знання свого історичного коріння немає майбутнього, а тому осмислення та дослідження маловідомих сторінок історії України повинно стати одніє з головних задач для формування національної самосвідомості. Цій актуальній тематиці і підпорядкована грунтовна та інноваційна робота Оксани Анатоліївни : багатий пізнавальний матеріал, відповідний музичний супровід створюють той емоційний настрій, що забезпечує досягнення запланованих результатів. Спасибі, свою методичну скарбничку поповнила цікавим екземпляром.