Морально-етичне виховання. Зошит. 3 клас.

Автор: вчитель початкових класів Назарчук Валентина Василівна

Screenshot_3Цей зошит є складовою навчально-методичного комплекту до курсу за вибором «Морально-етичне виховання» (автор програми – Л.М. Слотвинська).
Матеріали посібника сприятимуть розвитку творчих здібностей, мислення, пізнавальної активності учнів, формуванню в них найкращих людських чеснот, вихованню працелюбності, самостійності, згуртуванню дитячого колективу.
Зошит адресований учням початкової школи, вчителям, батькам.


 

Зошит:Морально-етичне виховання.3 клас.

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Валентина Василівна провела дуже велику методичну роботу, розробивши дуже цікавий, яскравий, пізнавальний зошит. За допомогою якого учні зможуть виконувати вправи, щоб легше було зрозуміти матеріал уроку. Всі завдання направлені на розвиток творчих здібностей учнів, та на розвиток логічного мислення. Дякую

  2. Гарна методична розробка. Більшість завдань учні зможуть виконувати самостійно, а деякі разом з учителем в класі. Кожен урок курсу відрізняється прийомами й вправами для досягнення мети заняття. Просто бери й працюй. Дякую за корисну публікацію. Бажаю успіхів.

  3. Скласти такий зошит-посібник – це велика праця . Зібрано цікавий, пізнавальний, ілюстрований, креативний матераіл відровідно до теми ” Морально- етичного виховання” .Матеріали посібника також допоможуть в організації роботи з обдарованими дітьми. Дякую, колего.

  4. Зміст даного зошита можна використовувати на будь-якому уроці, виховних заходах. Завдання мають творчий характер, сприяють розвитку духовних чеснот дитини. Патріотичний напрямок додають ще один плюс роботі вчителя. Можна лише подякувати Валентині Василівні за її працю!

  5. Дуже вдячна Вам, Валентина Василівна, за такий національно – патріотичний зошит. Для мене це корисна знахідка, адже веду гурток “Морально – етичного виховання”. Обов язково користуватимуся частиною завдань. Ви полегшуєте підготовчу роботу до занятьз даного напрямку. Весь матеріал доступно і цікаво оформлений для дітей.

  6. Дана авторська робота – зразок творчого вчителя, що постійно перебуває в пошуку ідей вдосконалення навчального процесу. Публікація містить всі складові для успішної роботи : цікаві завдання, що спираються на життєвий досвід дитини, пізнавальний матеріал, різноманітні моральні вправи та можливості передати свої емоції з допомогою малюнка. Без сумніву потрібна робота, за яку Вам, Валентино Василівно, подякує не один колега.