Презентація
«Розвиток зв’язного мовлення. Стаття в газету на морально-етичну тему» з української мови для 10 класу

Автор: Завідуюча РМК, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Трунденко Інна Петрівна

Презентація «Розвиток зв’язного мовлення. Стаття в газету на морально-етичну тему» з української мови для 10 класу складається з 17 слайдів, на яких демонструються: завдання уроку; комунікативний практикум; словникова робота; підготовка до творчої роботи; план аналізу статті; письмова робота; пам’ятка “Як написати статтю в газету”. Дана презентація допоможе учителеві удосконалювати текстотворчі вміння та навички учнів, розвивати їх мислення.

Представлена робота може бути використана під час уроків української мови у 10 класі.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація підготовлена згідно методичних вимог,послідовно охоплює всі етапи роботи над статею. Висвітлені питання для діалогу з класом. Актуально підібрана тема для зразка і використана словникова робота. Естетичне оформлення не погане. Я б додала трішки фотографій.

  2. Презентація дуже цікава і має конкретне практичне застосування. Стаття “Інтернет-розваги як шлях до Інтернет-залежності” забезпечує відповідні умови для продуктивної діяльності учнів з урахуванням їх інтересів та потреб,зв”язок з життям,особистим досвідом.Хороший дизайн,чудова робота.Дякую