Найкращі моделі iPhone у 2023 році

За більш ніж 15 років свого існування корпорація Apple не лише не втратила своєї популярності, але й значно примножила її. За цей час компанія випустила 38 смартфонів. Не всі з них були вдалими на 100%, багато девайсів здобули свою порцію об’єктивної критики. Але є такі, що дійсно відповідають своїй ціні й навіть перевищили очікування користувачів. Які ж моделі найбажаніші у 2022 році — дізнаєтеся зі статті.

iPhone

iPhone 11 — лідер у ціновій категорії

Хоча цей смартфон був випущений у 2019 році, він досі популярний серед користувачів. За середньої ціни в нього потужні технічні можливості, є підтримання Face ID і технології True Tone. Модель базується на процесорі Apple A13 Bionic, який підвищив продуктивність девайсу на 20%.

Користувачі зазначають, що на практиці смартфон достатньо автономний, у нього контрастний і яскравий Liquid Retina HD екран, а фото та відео, особливо зняті в нічний час, мають високу якість. Окремої уваги заслуговує надійний корпус, який ще й дуже стильний. Якщо ви хочете дізнатися більше про цю бюджетну модель айфона, переходьте за посиланням: https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946/producer=apple.

iPhone 13

iPhone 13 — лідер продажів

Модель вийшла у 2021 році й одразу стала бестселером. Вона представила друге покоління смартфонів із підтриманням 5G. В айфона 13 ще швидший процесор A15 Bionic і яскравий OLED-дисплей, у якому застосована технологія Super Retina XDR. Також збільшено час автономного використання порівняно з iPhone 12 — до 19 годин відтворення відео.

Роздільна здатність основної камери становить 12+12 Мп, фронтальної — 12 Мп. Числові показники не змінились порівняно з попередником. Але фактично можливості фото- та відеознімання покращились. Нічні знімки отримуються деталізованими та якісними завдяки тому, що об’єктиви уловлюють більше світла. Також з’явилася стабілізація зі зсувом матриці для чіткіших фото.

iPhone 14

iPhone 14 Pro Max — найкраща камера

Ця модель наймолодша в представленій трійці: вона вийшла у вересні 2022 року. Серед усіх сучасних смартфонів iPhone 14 Pro Max посідає перше місце за вартістю. Ви можете самі в цьому переконатись, подивившись на ціни від різних виробників тут: https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946. Остання модель айфона: 

  1. Працює на найновішому процесорі A16 Bionic, що збільшило його енергоефективність ще на 25% порівняно з попередником.
  2. Особливої уваги заслуговує основний модуль камери на 48 Мп, 2 інші мають роздільну здатність 12 Мп. 
  3. З такими показниками якість фото стала ще вищою. 
  4. Пікова яскравість екрану досягає 2000 ніт під час перегляду контенту HDR, що вдвічі більше, ніж у тринадцятої моделі. 

Ще одна важлива особливість останнього айфона — підтримання функції Always On Display. Тепер екран розміром 6,7” завжди активний, і без розблокування можна перевірити час та наявність повідомлень. Ця модель — гарний вибір для тих, хто цінує найсучасніші технології.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *