Найкращі комікси для дітей

Комікси – це настільки велика категорія літератури, що читач будь-якого віку знайде собі кращий жанр. Окрім супергеройської тематики та досить складних творів для дорослих існують комікси для дітей, які нерідко читають і батьки.

Відрізняються комікси для дітей найбільш соковитою картинкою, простим текстом та доступним сюжетом. До речі, найкращі дитячі комікси вже є в інтернет-магазині Дім Ігор. Якщо ви не знаєте, які краще вибрати, консультанти допоможуть зробити правильну покупку.

комікси для дітей

Які комікси для дітей краще вибрати?

Хільда та троль.

У дівчинки Хільди унікальні друзі, серед яких і ельфи, і велетні, і морські парфуми. Разом з ними вона перемагає лиходіїв та весело проводить час. Хільда постійно вивчає навколишній світ, за рахунок чого пригоди не закінчуються.

Якщо ви думаєте, чим замінити казку на ніч, то Хільда та троль стане чудовим вибором.

Сонік.

Надзвуковий їжак Сонік – це добрий і милий персонаж, який разом зі своїми друзями подорожують світом, несуть добро і просто добре проводять час. Комікс Сонік – це красиві картинки, дивовижні пригоди та чудовий сюжет, зрозумілий усім дітям.

Гравіті Фолз.

Комікс настільки популярний, що по ньому навіть знято окремий мультсеріал. Він буде цікавий не лише дітям, а й дорослим, бо тут є таємниці, загадки, особливий гумор та життєві ситуації.

Світ не тісний, Чарлі Браун.

Чарлі можна назвати невдахою, проте його вірні друзі завжди поруч, рятуючи Чарлі і допомагаючи йому впоратися у будь-яких ситуаціях. Цей комікс особливо добрий для дітей, тому що кожна історія тут затишна та тепла, вчить тільки доброму та доброму. Упевнені, такий підхід вас також приємно здивує.

Які комікси вибрати для підлітків?

Боротьба за добро та справедливість у сумі з видовищністю – це рецепт чудового коміксу для підлітка. Повчальні ситуації, і навіть якісний сюжет лише доповнюють цю формулу.

Зазначимо, що підлітки вже розуміють межу між добром та злом, тож супергеройська тематика їм особливо подобається.

Людина павук.

Спочатку ми бачимо Пітера Паркера ботаніком, а через якийсь час він уже супергерой. Тільки проблема в тому, що його підліткові проблеми нікуди не поділися, а унікальні здібності лише додають клопоту та відповідальності.

Зазначимо, що Людина Павук підійде і дорослій аудиторії, оскільки є тут глибока емоційна та психологічна складова.

комікси для дітей

Залізна людина.

Історія про супергероя, який раніше навіть не дбав про доброту та справедливість. Однак одна ситуація повністю змінила його погляди на життя. Зверніть увагу, що комікс повноцінно розкриє персонажа не тільки як героя, але і як людину з усіма її проблемами і переживаннями.

Тор.

Комікс про бога грому, який лише готується зайняти своє місце у пантеоні. Щоб стати справжнім всемогутнім богом, йому належить не лише перемогти зло, а й пройти масу випробувань: моральних, фізичних емоційних.

Супермен.

Випуск «Всі зірки» вважається одним із найпопулярніших. Автори зробили все, щоб зацікавити юних читачів, тому ми впевнені, що саме цей випуск стане улюбленим саме для вашої дитини.

Де краще придбати комікси для дітей в Україні?

Інтернет-магазин Дім Ігор, мабуть, один із найкращих майданчиків, де можна вибрати настільні ігри, комікси, мангу в широкому асортименті для будь-якої аудиторії. Зазначимо, що комікси тут уже представлені у необхідному достовірному перекладі.

Фахівці магазину завжди допоможуть вибрати найкращі випуски саме за вашими уподобаннями з доставкою по Україні!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *