Нарощене волосся випадає з капсул: можливі причин
Коли мова заходить про капсульне нарощування волосся, нерідко можна почути негативні відгуки, що вказують на недовговічність і випадання волосків з капсул. Усі можливі причини можна розділити на дві категорії: помилки майстра та неправильність домашнього догляду. Саме про них ми розповімо нижче, а тим, хто ще не знайшов майстра для виконання нарощування, рекомендуємо заглянути в салон Zirkova.
4 помилки домашнього догляду за нарощеним волоссям
Найчастіша причина, пов’язана з неправильним доглядом — використання шампуню з великою кількістю доглядових компонентів, наприклад, олій. Вони роблять волосся більш гладким, в результаті цього капсули або окремі волоски сповзають вниз. Для догляду за нарощеним волоссям рекомендується використовувати м’які безсульфатні шампуні, які підбираються за типом шкіри голови.
Друга причина — нанесення бальзаму та масок на прикореневу зону, де розташовуються капсули. Усі поживні доглядові засоби повинні наносити на довжину волосся з відступом не менше 10 см від коріння.
Виривати окремі волоски з капсул може неправильно підібраний гребінець. Відмовтеся від гребінців із дрібними кульками на зубчиках, а також від погано відполірованих дерев’яних гребенів.
Перед процедурою нарощування не рекомендується виконувати кератинове випрямлення. Якщо процедури не уникнути, попросіть майстра наносити склад із відступом 5 см від коріння.
Коли винний майстер
На жаль, випадати можуть не лише нарощені, а й власні волоски. Визначити це можна, уважно розглянувши основу волоска. Наявність маленького білого «корінця» говорить про те, що випадає власне волосся. Природний процес — помірне випадіння. Якщо ж випадіння посилилося, то велика ймовірність неправильного розрахунку навантаження на власне волосся. Пасмо занадто об’ємне і важке. Ігнорування цієї проблеми призведе до того, що донорське пасмо все сильніше тягтиме волосся і рано чи пізно повністю відпаде.
Випадіння окремих волосків із капсули відбувається через її руйнування або недостатню щільність. Таке часто відбувається через використання неякісного кератину, наприклад, силіконового «аналогу». До нещільного зчеплення призводить недостатня кількість кератину, коли майстер намагається заощадити. Ще одна причина — недостатній затиск капсули при її формуванні.