Навчальна презентація з трудового навчання

Автор: Вчитель трудового навчання Чуб Тетяна Вікторівна

Навчальна презентація з трудового навчання (обслуговуючі види праці) для учнів 5 класу, що перебувають на дистанційній формі навчання призначена для самостійного опрацювання учнями запропонованих тем, а також може бути використана вчителями на своїх уроках.

Дана робота доволі стисло, але з достатньою візуалізацією для даної вікової категорії учнів розкриває зміст ІV розділу обов’язкової складової програми для 5 класу «Технологія побутової діяльності» та висвітлює основні поняття з наступних тем :

  • «Побутові електроприлади» ( визначення та класифікація побутових електроприладів, технологія безпечного користування побутовими електроприладами )
  • «Культура споживання їжі» ( поняття сервірування столу, види столової білизни, види столових приборів )
  • «Етикет за столом» ( визначення та правила етикету за столом )
  • «Елементи грамоти споживача» ( що таке торгівельні мережі, хто такий споживач, види упаковок, інформація на упаковці, термін придатності продуктів харчування )

Наостанок подані рекомендовані джерела інформації для самостійного опрацювання та посилання на цікаві відеоматеріали для практичного закріплення опрацьованого матеріалу.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Робота “Навчальна презентація з трудового навчання”. Дана робота доволі стисло, але з достатньою візуалізацією для даної вікової категорії учнів розкрила зміст ІV розділу обов’язкової складової програми для 5 класу «Технологія побутової діяльності» та висвітлила основні поняття. Презентація цікава, яскрава, схематично упорядкована, та з повним переліком інформаційних джерел. Високий рівень підготовки. Дякую.

  2. Презентація яскрава, насичена цікавою інформацією: схемами, малюнками. Безумовно це створює умови для підвищення ефективності уроку, можливості візуалізації вивчаємого матеріалу. Ця презентація цілком доречна і для учнів, що перебувають на дистанційній формі навчання, і для самостійного опрацювання, і чудове доповнення уроку.

  3. Презентація “Технологія побутової діяльності”, яку розробила Чуб Т. В. може бути корисною не тільки для вчителів трудового навчання. Досить оригінальні й яскраві слайди, які можливо використовувати класним керівникам для виховних бесід і бесід з правил електробезпеки. Дякую.

  4. Даний матеріал дозволяє не лише закріпити правила безпечного користування електроприладами, а й розвиває естетичний смак та культуру поведінки. Дуже добре, що дітей в доступній формі знайомлять з правилами споживача. Дякую!

  5. Досить цікавий дидактичний матеріал до уроку. Оригінальністю є наглядність у вигляді зображення та наявність текстових схем. Щиро Вам дякую за презентацію свого досвіду роботи!!!!