Навіщо потрібно вивчати англійську мову?

Навіщо мені вчити англійську? Таке запитання може поставити не тільки школяр, а й доросла людина, яка, здавалося б, має чудово усвідомлювати це. Від вивчення іноземної мови, зокрема англійської, лише плюси. Адже знання за плечима не носити. 

Щоб спростити вам завдання, ми склали топ-9 переконливих відповідей на запитання вашої дитини – навіщо вивчати англійську школярам. На цьому наголошують на курсах англійської Хелен Дорон Англійська, де є спеціальна програма і для школярів.

1. Мозок у тонусі

Вивчення англійської школярами, і взагалі у будь-якому віці, позитивно позначається на працездатності мозку. Він вчиться обробляти, запам’ятовувати та використовувати великі обсяги інформації. За вивчення та розуміння мов відповідають певні ділянки мозку. Але що пізніше людина починає вчити нову мову, то більше різняться зони розміщення мов. У малюків, які починають вивчення англійської, як другої рідної мови, ця різниця зводиться до мінімуму.  

2. Подорожі

Англійською розмовляють у всьому світі. Отже, легше орієнтуватися в готелях, ресторанах, кафе, торгових центрах. Більшість вивісок майже у всіх країнах світу дублюються англійською. 

3. Вища освіта за кордоном

Існує багато програм, які допомагають студентам з хорошим знанням мови виїжджати на навчання за кордон і вступати до престижних світових вишів.  

4. Друзі по всьому світу

Чудово мати друзів у різних куточках світу, знайомитися з їхньою культурою, історією, традиціями, побутом, спілкуватися та гостювати одне в одного. 

5. Просунуті геймери

Той, хто говорить англійською, автоматично отримує можливість грати з ширшою аудиторією. А всі новинки ігрового світу виходять з англійським інтерфейсом. 

6. Популярні англомовні блогери

Переважна частина популярного контенту представлена в інтернеті англійською, субтитри і, тим більше переклади є не завжди.

7. Фільми, мультики, книжки в оригіналі

Не завжди серіали та літературу перекладають, а деякі жарти та крилаті фрази взагалі не перекладаються без втрати сенсу. Крім того, це чудова можливість вдосконалювати English.

8. Відпочинок в літніх таборах в Європі

Такі канікули точно сподобаються і стануть одними з найяскравіших спогадів шкільного життя. 

9. Легке складання іспитів

Гарне знання англійської допоможе школярам успішно скласти іспити та тести та й надалі вступити до університету на бажану спеціальність. Цінність будь-якого фахівця зростає, якщо він вільно володіє англійською. Тож якщо ваша дитина має амбіції та націлена на успіх та кар’єру, цей аргумент спрацює якнайкраще.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *