mail@urok-ua.com

“Несподіваний поворот” – гра у клубі веселих математиків

Автор: Учитель математики Пасько Світлана Єгорівна

Учитель математики Пасько Світлана Єгорівна«Несподіваний поворот» – формат інтелектуальних ігор, які традиційно проводяться для учнів 5-7 класів у проводилася у Клубі Веселих Математиків Полтавської гімназії «Здоров’я» № 14. Пропонуємо презентацію для проведення однієї з таких ігор.

Метою заходу є ознайомлення учнів із різноманітними галузями дії математики, формування навичок розв’язування нестандартних задач, розвиток логічного мислення, виховання інтересу до вивчення предмету, вміння працювати у команді.

Одним з найголовніших завдань є презентація книг, які допоможуть дітям розвивати логічне мислення.
При підготовці матеріалу було використано метод проекту. Задачі добиралися учнями 6 класу, вихованцями математичного гуртка, під керівництвом вчителя. Використані книги Мартина Гарднера, Л’юіса Керрола, завдання гри математичної олімпіади “Кенгуру”. У змаганнях можуть брати участь одночасно декілька команд.

На роботу з кожним завданням дається одна хвилина. Можна працювати у команді, або викликати одного учасника з команди для індивідуальних запитань.
Важливо для використання Танграму мати моделі для кожної команди (готують ведучі), м’яч, який наприкінці гри допоможе провести обговорення. Бажано, щоб виступив кожен учень.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)

1890

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже цікавий «Несподіваний поворот» як формат інтелектуальної гри. Ця гра є цінним засобом виховання розумової активності дітей. Мені все сподобалося. Гарне доповнення- презентація, як інструмент візуалізації матеріалу. Бажаю натхнення автору!

  2. Цікава робота, що служить популяризації предмету, розвиває критичне та логічне мислення дітей, вчить сприймати по – новому навколишній світ. Може бути корисною в процесі предметного тижня. Логічні задачі Керрола можна запропонувати і на уроках світової літератури в рамках встановлення міжпредметних зв’язків.

  3. Презентація, підготовлена вихованцями гуртка, цікава, сприяє розвитку логічного мислення. Її можна використовувати як для проведення інтелектуальних ігор, так і при підготовці до конкурсу “Кенгуру”. З танграмом діти люблять працювати вже з 1 класу. Тому ваше завдання їх зацікавить. Дякую!