Ноутбуки lenovo одні з найбільш затребуваних на ринку комп’ютерної техніки

«Продуктивне залізо», стильний корпус, екран з ультратонкою рамкою, зручна клавіатура з підсвічуванням – це про ноутбук Lenovo IdeaPad​.  Він досить легкий – беріть його із собою на лекції, семінари, у поїздки та подорожі й виконуйте завдання різної складності. Скориставшись фільтром, ви легко знайдете відповідну модель ноутбуку Lenovo IdeaPad за співвідношенням ціни і якості.

Ноутбуки lenovo

Ваш бізнес у надійних руках із новими стильними бізнес-ноутбуками Lenovo. Чудове поєднання вишуканого стилю з новітніми технологіями захисту забезпечують високий рівень користування. Швидкодія завжди на високому рівні з потужним двоядерним процесором Intel Core i3. Графічні роботи, розрахунки, презентації можна створювати та зберігати завдяки потужній дискретній системі та жорсткому диску. Спеціальні технології захисту від крадіжки та захисту персональних даних, сканер відбитків пальців та гнучке налаштування системи, дають змогу переконатись в надійності та безпечності ноутбука.

Ноутбуки Lenovo одні з найбільш  затребуваних на ринку комп’ютерної техніки. Даний бренд випускає лептопи з 1996 року, і за цей термін жодного разу не дав приводу засумніватися в якості продукції і свідомою відповідальністю перед покупцями. З кожним роком ноутбуки Lenovo удосконалювалися і ставали все більш різноманітними за рахунок розробки нових серій, заточених під різні завдання. Компанія заслужено утримує лідерські позиції на ринку, пропонуючи інноваційний підхід в світі ІТ-технологій.

Саме так Lenovo стала першою компанією, яка створила серію лептопів з екраном, що володіє функцією повороту на 360 ⁰. А в 2015 році бренд представив ультратонку і неймовірно легку на ті часи модель – LaVie Z. Даний девайс цікавий не тільки з точки зору дизайну, але і в технічному плані. Це був трансформер зі знімною клавіатурою, тому пристрій можна було одним легким рухом перетворити в планшет.

Якість, гідна уваги: ноутбуки Lenovo

Лептопи від Леново мають відмінні характеристики в своїй ціновій категорії – це одна з головних причин, чому люди обирають техніку даного бренду. Крім того, інженери і програмісти компанії старанно трудяться над впровадженням передових інновацій, що дозволяє їх ноутбукам якісно виділятися на тлі конкурентів.

Варто відзначити також просунуте програмове забезпечення. Наприклад, кожен, хто вирішив купити ноутбук Lenovo в Україні, отримає доступ до додатків передачі даних Shareit і REACH it. Вони значно полегшують роботу з  даними і обмін між пристроями користувача.

Серія ноутбуків Lenovo IdeaPad – найдоступніша серія, призначена для навчання та роботи і вона має свої переваги:

  • Зручна ергономічна клавіатура (підсвічування клавіатури у більшості моделей);
  • Автономність до 8 годин;
  • Сенсорні дисплеї, сучасні FullHD- дисплеї антивідблисків;
  • Вбудована веб-кмера;
  • Стереофонічні динаміки;
  • Підтримка процесорів Intel Core;
  • Якісні IPS- матриці для ідеального перенесення кольорів.

Все це говорить про те, що бренд дбає про своїх користувачів на всіх рівнях, починаючи з комплектації і закінчуючи апаратною підтримкою.

Зробіть правильний вибір в користь ноутбуків Lenovo IdeaPad  та підвищуйте свою продуктивність!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *