Нове YouTube-шоу “Енциклопедія української міфології” розкриє таємниці дивовижних героїв для дітей та школярів!

Чудова новину для вчителів та батьків! На платформі YouTube з’явилося захоплююче шоу, яке не тільки розважає, але й навчає – “Енциклопедія української міфології” від проекту “Чарівний світ UA”. Ця ініціатива пропонує захоплюючий спосіб ознайомити дітей та школярів з українською міфологією.

Це вже другий сезон YouTube-шоу про українську міфологію від проекту “Чарівний світ UA”, який виходить завдяки підтримці Українського культурного фонду.

Енциклопедія української міфології

У новому сезоні шоу глядачі можуть очікувати двадцять сім захоплюючих історій про унікальних героїв та цікаві легенди. Майже кожній літері алфавіту в українській міфології відповідають неймовірні персонажі, тож, діти дізнаються багато цікавого.

Проект стане не лише цікавою розвагою для дітей, але й цінним інтерактивним навчальним матеріалом для шкіл та вчителів.

Серед запитань, на які можна дізнатися відповіді, переглянувши шоу:

  • Чим українські вовкулаки відрізняються від європейських?
  • Яка міфічна істота мешкає майже в кожному українському домі?
  • Чи є хвіст у української русалки?
  • Як фараони стали героями українських міфів?
  • І чому в українській міфології так багато чортів?

Ці та інші питання будуть розкриті в новому сезоні.

Шоу буде представлене не лише українською, а й англійською мовою. Це дозволить привернути увагу іноземної аудиторії та познайомити її з багатством української міфології.

І ще одна цікава риса проекту – для візуалізації міфічних героїв, автори використовують не лише роботи художників, але й штучний інтелект, який надає візуальне втілення цим захоплюючим історіям.

Автором та ведучим шоу є письменник Нік Лисицький, голова громадської організації “Чарівний світ UA”, а науковим консультантом проекту виступила фольклористка Олеся Наумовська, доктор філологічних наук.

Не пропустіть неймовірну можливість дізнатися більше про українську міфологію та підтримати цей захоплюючий проект! Більше інформації про проект “Чарівний світ UA” можна знайти на їхньому веб-сайті https://magicworld.com.ua.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *