Потрібен репетитор? Обирай найкращих з асоціацією репетиторів України!

Майже усі українські учні, котрі здають ЗНО на високий бал, учаться в репетиторів. Багато хто починає готуватися до тестування завчасно, мало не з 9-го класу. Дехто залишає все на останній момент, і в цьому випадку підготовка перетворюється в зубріння. Але заучування інформації – найгірший спосіб її засвоїти, тому що при такому підході вона відкладається тільки в короткочасній пам’яті. Можливо, ви і складете іспит, якщо проведете всю ніч за підручниками, але вже за день усе забудете. В університеті доведеться вчити все заново, втрачаючи дорогоцінний час. Викладачі кажуть, що найкраще починати готуватися до ЗНО за рік і використовувати для цього всі доступні ресурси. Втім, навіть якщо залишилося лише двійко місяців, можна встигнути підтягнути знання і підвищити свої шанси на гідний результат. Кожен бал має значення, тому не можна втрачати ні хвилини.

Ефективний спосіб виявити слабкі місця та усунути їх – заняття з репетитором.

Якщо вам потрібен репетитор з української мови, який має великий досвід роботи, який допоможе оволодіти лексичними нормами української мови, удосконалити знання її фонетичної та граматичної систем, зайдіть на портал «Асоціація репетиторів України». І ви матимете нагоду впевнитися, що українська – це легко! Адже тут вам запропонують:

  • індивідуальний підхід відповідно до рівня ваших знань та здібностей;
  • комфортну атмосферу спілкування;
  • новітні технології навчання: мультимедійна дошка, інтерактивні завдання;
  • уроки проходять позитивно, легко запам’ятовуються.

Якщо ви звернетеся із проханням: шукаю репетитора з математики – радимо скористатися послугами справжніх професіоналів. Не завжди в школі вивченню математики приділяється достатньо часу і сил для освоєння матеріалу учнем. Саме в таких випадках для успішного закріплення матеріалу та заповнення шкільних прогалин вам допоможуть репетитори математики, які зроблять все можливе, щоб вивчення, на перший погляд сухого предмета, стало цікавим для вашої дитини і вас. Виток розвитку математики дає поштовх для розвитку технологій цивілізованого світу. Сучасна математика має настільки багато розділів і методів вирішення завдань, що освоїти її самостійно практично неможливо. Завдяки індивідуальним заняттям з нашими викладачами ви зможете не тільки усунути недолік знань за шкільною програмою, а й дізнатися багато маловідомих методів вирішення завдань, фактів з історії математики, навчитися швидко та якісно вести підрахунки і виконувати складні операції. Репетитор допоможе підтягнути оцінку в школі, здати успішно тест, вступити до вузу, здати іспит. На освітньому сайті ви маєте можливість вибрати, де буде проводитися заняття:

  • у викладача;
  • у вас вдома;
  • онлайн (Skype).

Більшість репетиторів мають величезний досвід підготовки школярів до здачі зовнішнього незалежного оцінювання. До слова, після занять з досвідченими викладачами, клієнти Асоціації репетиторів України за підсумками тестів отримують заповітні високі бали.

Користуватися сервісом легко і зручно. І, що важливо, підібрати репетитора можна абсолютно безкоштовно. А вартість заняття за годину становить від 200 до 500 грн.

Головне, пам’ятайте, навчити можна лише того, хто сам цього дійсно бажає!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *