Онлайн-курси французької мови у Capital Letter

Французька – гарна та витончена мова, яка користується великою популярністю в сучасному світі. Вона відкриває нові можливості: допомагає у розвитку бізнесу, дарує шанс здобути престижну освіту, дозволяє подорожувати з комфортом. У школі CAPITAL Letter доступні курси французької мови онлайн. Це зручний формат навчання, що дозволяє отримувати знання дистанційно.

Онлайн-курси французької мови

Переваги онлайн-формату

Дистанційні заняття з досвідченими педагогами – це продуктивно та комфортно. Не завжди є можливість відвідувати лекції офлайн. Стрімкий ритм життя вносить свої корективи, знайти час на відвідування школи не завжди вдається. Онлайн формат навчання має низку переваг.

  1. Студенти відвідують лекції у зручному для себе місці: будинок, кафе, офіс. Важливо знайти приміщення, де можна зосередитися та налаштуватися на заняття.
  2. Відвідувати лекції можна з будь-якого міста та навіть країни.
  3. Студенти школи CAPITAL Letter можуть вибрати зручний час занять – вдень або ввечері.
  4. Індивідуальні програми – це можливість швидко освоїти лексику та подолати мовний бар’єр. Досвідчені викладачі запропонують максимально ефективну програму, яка призведе до очікуваного результату. Складання розкладу відбувається індивідуально з педагогом.

Можна почати вивчення мови з нуля чи продовжити вдосконалювати навички. Експрес курс дозволить опанувати французьку мову в короткі терміни. Особлива увага під час уроків приділяється спілкуванню. Весь теоретичний матеріал закріплюється практикою.  Усі необхідні навички студент отримує під час лекції.

Онлайн-курси французької мови

Особливості онлайн навчання у школі CAPITAL Letter

Дистанційне вивчення французької мови вимагає дисципліни та самовіддачі. Важливо заздалегідь визначитися з метою вивчення: нова робота, вступ до ВНЗ, переїзд чи подорожі. Не варто піддаватися втомі. Тільки систематичні уроки та завзятість допоможуть оволодіти французькою мовою досконало.

У ході лекцій педагоги наголошують на формуванні навичок спілкування. Студенти швидко долають мовний бар’єр. Розмовний клуб дозволить удосконалювати комунікативні навички, спілкуватися з однодумцями на пройдені теми, стати впевненим співрозмовником.

Школа розробила програми для різних рівнів підготовки. Можна розпочати вивчення французької з нуля. На першому пробному уроці студенти проходять тестування, яке дозволить визначити рівень та підібрати максимально ефективну програму. Доступні заняття у групах до шести осіб, парами чи індивідуально. Розклад складається з урахуванням зайнятості студентів та їх особистих уподобань.

Унікальною можливістю є проходження курсу з носієм мови. Педагог не лише дозволить студенту стати впевненим співрозмовником, а й познайомить його із традиціями та звичаями Франції.

Усі заняття відбуваються у рамках платформи. Студентам доступна онлайн дошка та відеочат. На платформі передбачено контроль успішності та система винагород учнів. У разі виникнення питань завжди можна звернутися за допомогою до менеджера.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *