Опорні конспекти до уроків з професії електрогазозварник

Автор: заступник директора з навчально-виробничих робіт Бабій Лариса Іванівна

Заступник директора з навчально-виробничих робіт Бабій Лариса ІванівнаОдним з практичних методів навчання є опорний конспект — це короткий   конспект навчального матеріалу, виконуваний за допомогою умовних позначень, скорочень (відповідно до Гостів). Опорні конспекти рекомендується оформляти в кольорі. Навчальний матеріал в конспекті представляється закінченими частинами, які дидактично і технологічно зв’язані між собою. Частини опорного конспекту розмежовують контурними лініями. Необхідно дотримуватися єдиного підходу до форми і методики розробки змісту опорних конспектів по темі, що вивчається.

Опорний конспект розробляють на один — три уроки, на невеликі теми або на підтеми. Використовування опорних конспектів дозволяє скоротити час на актуалізацію знань вчиться, створити умови для самостійної роботи вчиться, самоконтролю і взаємоконтролю.

Упровадження у навчальний процес опорних конспектів дозволяє вельми ефективно організувати взаємоконтроль шляхом читання розроблених опорних конспектів.

Завантажити: Опорні конспекти до уроків з професії електрогазозварник

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *