mail@urok-ua.com

Конспекти уроків фізичної культури.

Автор: викладач фізичної культури Літовченко Марина Петрівна

Screenshot_16Розробки уроків фізичної культури з теми “Професійно-прикладна фізична підготовка “.
Професійно-прикладна фізична підготовка (ППФП) – це спеціалізований педагогічний процес з використанням певних форм, засобів і методів фізичного виховання, який оптимально забезпечує розвиток і вдосконалення психологічних і фізичних якостей, рухливих навиків і функцій організму у відповідності до вимог обраної професії.
ППФП створює передумови для скорочення термінів професійної адаптації, підвищення професійної майстерності, досягнення високої працездатності і продуктивності праці.
Рекомендовано викладачам фізичної культури.


 

Тема, над якою працює: «Професійна спрямованість уроків фізичної культури і здоров’я»

Назва матеріалу: «Методичні розробки уроків з фізичної культури»

Анотація

Професійно-прикладна фізична підготовка (ППФП) – це спеціалізований   педагогічний процес з використанням певних форм, засобів і методів фізичного виховання, який оптимально забезпечує розвиток і вдосконалення психологічних і фізичних якостей, рухливих навиків і функцій організму у відповідності до вимог  обраної професії.

ППФП створює передумови для скорочення термінів професійної адаптації, підвищення професійної майстерності, досягнення високої працездатності і продуктивності праці.

Рекомендований викладачам фізичної культури і здоров’я.

 

План-конспект уроку фізичної культури

з учнями професії «електромонтажник»

Характерними особливостями даної професії є те, що найбільше навантаження припадає на плечовий пояс (плече, передпліччя, кисть), м’язи тулуба. Дуже часто роботи виконуються на висоті, на обмеженій та нестійкій опорі.   

        Тема: ППФП                                                                                                                                                                                                                   

Завдання уроку:

 1. Удосконалювати навички переміщення в складних умовах.
 2. Розвивати підвищення вестибулярної стійкості.
 3. Розвивати точність рухів рук.
 4. Удосконалювати силові якості.
 5. Виховувати здатність дозувати силові напруги м’язів.
 6. Виховувати наполегливість, увагу, дисциплінованість.

    Місце проведення: спортивний зал

   Інвентар: гімнастичні лави, шведська стінка, драбина, нестандартне обладнання (платформи,  довгі палиці – 6 шт.), мати, ракетки для великого та настільного тенісу, м’ячі баскетбольні, волейбольні, для великого і настільного тенісу, ключки, фішки.

Завантажити документ на диск

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Методична розробка з фізичного виховання “Олімпійський урок з елементами легкої атлетики” Методична розробка з фізичного виховання "Олімпійський урок з елементами легкої атлетики" Автор: викладач фізичного виховання Цілінський Віктор Антонович Дане заняття допоможе навчати та виховувати ...
План конспект з предмета «Захист Вітчизни» 11 клас Розділ 4 Вогнева підготовка Тема: Призначення, будова, бойові властивості гранат, поводження з ними, догляд та зберігання.... План конспект з предмета «Захист Вітчизни» 11 клас Розділ 4 Вогнева підготовка Тема: Призначення, будова, бойові властивості гранат, поводження з ними, догляд та зберігання. Автор: вчитель фізичного ...
Конспект уроку з фізичної культури: легка атлетика, 11 клас Конспект уроку з фізичної культури: легка атлетика, 11 клас Автор: вчитель фізичної культури Помазанова Алла Анатоліївна Все більше молодь занурюється в IP технології і проводе часу в приміщенні. Ми...
680

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

 1. Марина Петрівна, спасибі за змістову, корисну роботу. Вважаю, для Ваших колег – це справжня знахідка. Мене зацікавила структура плану – конспекту уроку з використанням фотоматеріалів.
  Різноманітні фізичні вправи, знайома й мені вправа для очей. Цілком чудові урокі. Безумовно, учні будуть задоволені та здорові. Так тримати!