mail@urok-ua.com

Оптичні іллюзії

Автор: вчитель фізики Пода Наталія Сергіївна

Текстовий документ “Оптичні іллюзії” представляє найвідоміші оптичні іллюзі ї(іллюзія Мюллера-Лаєра (стрілки здаються різної довжини, хоча насправді однакові), іллюзія Еббінгауза-Тітченера (один предмет сприймається як більший серед маленьких фонових предметів і меншим серед більших фонових предметів), Іллюзія Цьольнера (Довгі паралельні лінії, перекреслені серією коротких діагональних відрізків, візуально розходяться)та інші) у вигляді малюнків. Доцільно використовувати для учнів на уроках фізики при вивченні розділу “Оптика”як додатковий матеріал. Також доцільно застосовувати матеріал при проведенні позаурочних заходів та тижнів фізики.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1431

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дані іллюзії можна використовувати як профілактику втомленості нервової системи та психіки (типу фізкультхвилинки) у старших класах на будь-яких уроках. Це чудово переключає увагу і є певним прийомом для розвитку уваги. Дякую за чудову підбірку!!!

  2. Хоча я не фізик, але дуже цікавий матеріал! Люблю оптичні ілюзії. А з останньою картиною так і не розібралась – де там 8 людей? Може хтось з колег підкаже?