Орієнтовна модель організації індивідуальної роботи з творчо обдарованими і талановитими вихованцями гуртків, творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів

методист, керівник гуртка Мазун Юлія Михайлівна

Автор: методист, керівник гуртка Мазун Юлія Михайлівна

 

Представлено орієнтовну модель організації індивідуальної роботи
з творчо обдарованими і талановитими вихованцями
гуртків, творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Юліє Михайлівно, дякую за представлену схему-модель роботи з обдарованими людьми. Було б ще цікавіше, якби до неї був докладений описовий матеріал. як саме і конкретно яку обдарованість Ви таким чином розвивали у своїх вихованців. Іншими словами, хотілося б прикладів із досвіду роботи.

  2. Робота з обдарованими дітьми є першочерговим завданням кожного педагога.Тому Ваша модель організації індивідуальної роботи з обдарованими дітьми є корисною для класних керівників,вчителів-предметників.Але,на мою думку,ця модель не відображає результативності-головного фактора діяльності вчителя і учня

  3. Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, а тому перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу шляхом створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді. Досить змістова модель. Спасибі.

  4. Дякую за методично- орієнтовну модель організації індивідуальної роботи, яка пропонована Юлією Миколаївною. Для мене така структурна модель стане домінуючою під час складання плану занятття гуртка та засідань патріотичного клубу. За допомогою послідовності, яка запропонована методистом, можна всеохоплююче організувати навчальний та виховний процес в роботі з обдарованими дітьми.

  5. Зведена схема, що демонструє етапи відбору-роботи з обдарованими дітьми, може допомогти в плануванні роботи гуртків, секцій, іншої позакласної роботи. Було б цікаво побачити результати роботи)