mail@urok-ua.com

Періодична система хімічних елементів
українською мовою

Періодична система хімічних елементів українською мовою

До вашої уваги коротка форма періодичної системи хімічних елементів Д.І. Менделєєва. Таблицю періодичної системи хімічних елементів ви можете переглядати онлайн або завантажити її на свій комп’ютер в хорошій якості. Формат файлу таблиці Менделєєва jpg, з роздільною здатністю фотографії 3049х2549 пікселів. Саме тому її можна не лише роздрукувати на звичайному листі формату А4, але й на листах інших форматів А3, А2, А1. При цьому якість такої таблиці залишиться високою і зображення не виглядатиме розмитим.

Скачати зображення таблиці хімічних елементів з високою роздільною здатністю.

 


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. можете скинуть на почту splobas@gmail.com или дать доступ для скачивания. так как нет доступа, 403. Произошла ошибка.
    К сожалению, у вас нет доступа к этой странице. Это все, что мы знаем.

  2. Кожна наука має своїх геніїв. Серед хіміків таким є Мендєлєєв Д. В історії розвитку науки відомо багато великих відкриттів. Але деякі з них можна зіставити з тим, що зробив Менделєєв – один з найбільших хіміків світу. Хоча з часу відкриття його закону пройшло багато років, ніхто не може сказати, коли буде до кінця зрозумілий весь зміст знаменитої «таблиці Менделєєва».