Періодична система хімічних елементів
українською мовою

Періодична система хімічних елементів

До вашої уваги коротка форма періодичної системи хімічних елементів Д.І. Менделєєва. Таблицю періодичної системи хімічних елементів ви можете переглядати онлайн або завантажити її на свій комп’ютер в хорошій якості. Формат файлу таблиці Менделєєва jpg, з роздільною здатністю фотографії 3049х2549 пікселів. Саме тому її можна не лише роздрукувати на звичайному листі формату А4, але й на листах інших форматів А3, А2, А1. При цьому якість такої таблиці залишиться високою і зображення не виглядатиме розмитим.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

 1. Ця хімічна таблиця буде корисна тим хто не знає хімію або тим хто весь час забуває книжку ну більше не знаю шо написати тому 🙂

 2. Вітаю!
  Я б із задоволенням використовував дану таблицю як учбовий матеріал, але що це, вибачте, за “Сицилій” ???

 3. Невже не можна розробити власну таблицю? Тільки качати у московитів? vkurok.ru? І на теперишній час відкрито 118 елементів!

 4. можете скинуть на почту [email protected] или дать доступ для скачивания. так как нет доступа, 403. Произошла ошибка.
  К сожалению, у вас нет доступа к этой странице. Это все, что мы знаем.

  1. А можна саму таблицю Мінділєва із хімії біль ласка введіть дійсну адресу електронної пошти у повній безпеці

 5. Кожна наука має своїх геніїв. Серед хіміків таким є Мендєлєєв Д. В історії розвитку науки відомо багато великих відкриттів. Але деякі з них можна зіставити з тим, що зробив Менделєєв – один з найбільших хіміків світу. Хоча з часу відкриття його закону пройшло багато років, ніхто не може сказати, коли буде до кінця зрозумілий весь зміст знаменитої «таблиці Менделєєва».