Підготовка до навчального року та вступних іспитів

Кожного року батьки школярів стикаються зі зростанням цін на шкільні послуги, додаткові заняття та репетиторів. Левову часту цих витрат займають послуги з підготовки діток до першого класу, підготовки учнів старших класів до ЗНО та ДПА, а також підготовки школярів до переходу в іншу школу. Підготувати дитину ефективно допоможуть спеціалізовані курси чи репетитори з окремих предметів. Отже, інформація про ці додаткові послуги буде цікава як тим, хто вже закінчує школу, так і тим, хто тільки збирається йти до першого класу.

Учні старших класів  дуже добре знаються, що для подальшого вступу в коледж чи ВНЗ потрібно набрати високу кількість балів на ДПА та ЗНО. Для ретельної підготовки може знадобитися 1 або 2 роки. Та готуватися заздалегідь починають далеко не всі. Зазвичай підлітки затягують з підготовкою до останнього моменту і потім потрібно вивчити великий пласт інформації з різних предметів в маленький проміжок часу. Розуміючи це починаються пошуки курсів по підготовці до ДПА/ЗНО. Комусь потрібна більш ретельна робота з репетитором. Тут потрібно провести аналіз того, які прогалини в знаннях є і що саме буде ефективнішим для тієї чи іншої дитини. Важливо в цей період мобілізуватися не тільки підліткам, а й їх батькам. Допомогти дитині визначитися з типом підготовки та забезпечити її всім необхідним.

Підготовка до навчального року та вступних іспитів

Середні ціни на курси та репетиторів з основних предметів

Назва дисципліни Курси, вартість Репетитор, вартість
Українська мова 1800 грн./8 занять 250 грн./година
Математика 1600 грн./8 занять 350 грн./година
Англійська мова 1400 грн./8 занять 300 грн./година
Фізика 1500 грн./8 занять 400 грн./година
Хімія 1900 грн./8 занять 250 грн./година
Біологія 1500 грн./8 занять 200 грн./година
Історія 1600 грн./8 занять 150 грн./година

Якщо дитина планує перехід в іншу школу, то ця інформація також буде актуальною. Можна надолужити програму з будь-якого предмету і тим самим збільшити шанси дитини на зарахування до бажаного навчального закладу. Для цього є великий вибір репетиторів, які спеціалізуються на програмах конкретних класів.

Підготовка до школи є важливою сходинкою, яка може значно полегшити перебування дитини в школі. І в першу чергу варто задуматися не над шкільним приладдям чи одягом, а саме над інтелектуальною підготовкою дитини. Навіть якщо дитини тільки планую вступати до першого класу, потрібно відповідально підійти до цього моменту. Для вступу до першого класу є перелік навичок, якими має володіти дитина:

 • Знати своє ПІБ та імена батьків, дідусів та бабусь;
 • Знати пори року та назви місяців, назви днів тижня;
 • Знати основні кольори;
 • Знати напрямки руху;
 • Переказати невеличкий текст;
 • Рахувати у межах 10;
 • Вміти знаходити спільне та відмінне у предметів.

Якщо у дитини виникають складнощі з одним або декількома вміннями,то на допомогу прийдуть спеціальні курси для підготовки первачків або заняття з репетитором. Крім цього підготовкою можна зайнятися вдома самостійно, або за допомогою гувернантки з педагогічною освітою.

Скільки коштують такі послуги? Ось перелік середньої вартості.

Курси з підготовки до першого класу Репетитор Гувернантка
Вартість 1300 грн./8 занять 250 грн./година від 100 грн./година

Зробіть перший крок до підготовки дитини: оберіть ту форму занять, яка найкраще їй підійде. Будьте поряд у разі виникнення непорозумінь і дайте свою підтримку дитині у разі необхідності, адже кожен великий шлях починається з одного маленького кроку.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. А з українських сайті по підготовці до ЗНО для дитини знайшла ось цей сайт, багато вправ та безкоштовної інформації
   https://www.fatkin.school/blog/use-of-english-zno
   і посилання на багато іноземних ресурсів
   Що можете сказати? Дякую