Тема першого уроку 2016/2017 навчального року

“Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України”

Тема Першого уроку в 2016-2017 навчальному році

Методичні рекомендації для проведення Першого уроку в 2016/2017 навчальному році

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 коментарів

 1. Не перший рік такий обгрунтований, корисний для роботи вчителя матеріал виходить під керівництвом методичних кабінетів різних міст та областей України. І кожна така збірка – помічник у виховній роботі вчителя. Матеріал, розміщений на сторінках цього видання, дає змогу охопити всі вікові категорії учнів, вибрати матеріал, який зацікавив саме тебе. Дякувати професіоналізму авторів збірки ми маємо якісний матеріал для проведення першого уроку і виховних годин з патріотичної тематики.

 2. Надзвичайно корисні матеріали для всіх вчителів. Тут інформація і для початкової школи і середньої і старшої. Приємно, що є люди, які допомагають іншим цікаво та ефективно спланувати свою роботу!

 3. Матеріли є дуже корисними не лише для проведення першого уроку, але й цінним у роботі вчителя-предметника і класного керівника. Дуже багато корисного можна взяти звідси під час проведення різних заходів у контексті позакласної роботи. Зичу Вам творчих успіхів та щиро дякую за розробки.

 4. Виховання почуття патріотизму, національної гідності – першочергове завдання кожного педагога. Особливо до вподоби стала модель демократичної школи. Дякую авторам цікавих розробок!!!

 5. Цікаві ідеї та сценарії не лише для першого уроку, а й для виховної роботи в цілому. Обов’язково скористаюсь та пораджу колегам.

 6. Дуже дякую за методичні рекомендації, деякі форми та методи використаю при проведенні виховних годин. Бажаю всім творчої наснаги.

 7. Прочитавши матеріал дуже надихнулася та зрозуміла які ідеї та форми роботи візьму для уроку.Ваші рекомендації мені дуже допомогли.Велике спасибі!

 8. Вже опрацьовувала даний матеріал і знайшла дуже багато цікавих ідей для себе, як для першого уроку, так і для виховної роботи загалом.

 9. Дійсно, те, що методичні рекомендації та додаткові матеріали вже можна переглянути, полегшить підготовку вчителів до Першого уроку. І вже кожен на свій розсуд буде доносити до вихованців про 25 річницю Незалежності України.

 10. Дуже добре, що дані методичні рекомендації розраховані на різні вікові групи. Сподобались додатки: підбірка дитячих книг про Україну, виховний захід «Я живу в Україні»(3-4 класи). Цікаві форми роботи можна використати для проведення Першого уроку.

 11. Публікація: “Тема першого уроку 2016-2017 навчального року “Щоб у серці жила Батьківщина” є своєчасною і корисною. Кожен вчитель зможе підібрати і підготувати матеріал для свого уроку. Нагадали, що ми не тільки будемо відзначати 25 річницю незалежності, а 28 червня відбулось 20 років з прийняття Конституції України. Тому, до кожного вчителя виникає запитання: як донести до учнів, що поява сучасної Конституції – найважливіший нормативно-правовий акт новітньої української держави. Всім нам натхнення і успіхів.