Підручник онлайн
Геометрія 7 клас

Геометрія 7 клас

Геометрія одна з найдавніших та наук у світі. Ще 3000 років назад древні єгиптяни уміло використовували геометрію для своїх розрахунків у будівництві різних споруд. Отже спочатку геометрія була суто практичною наукою, але згодом переросла в самостійну математичну науку.

Вивчити геометрію у 7 класі тобі допоможе цей підручник, який ти можеш переглядати онлайн на нашому сайті, використовуючи свій комп’ютер чи планшет. А при необхідності ти можеш легко завантажити цей підручник та використовувати у власних цілях.

Загалом підручник складається з чотирьох розділів та двадцяти семи параграфів. Під час навчання за підручником звертай увагу на текст виділений жирним шрифтом – його потрібно запам’ятати. Також слід вивчити усі умовні позначення, які є у підручнику, це допоможе тобі краще засвоїти головне у геометрії.

Читати підручник онлайн
Геометрія 7 клас

Загальні відомості про підручник

  • Назва: Геометрія 7 клас
  • Автор: О.С. Істер
  • Формат: PDF
  • Рік видання: 2007
  • Кількість сторінок: 159

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ніколи не працювала з підручником під редакцією О. С. Істер. Було велике бажання почитати, порівняти, проаналізувати систему викладу матеріалу, підбір задач та рубрик, але, на превеликий жаль, так і не змогла його відкрити, не скачується і не читається.