Підручник онлайн
Геометрія 9 клас

Геометрія 9 клас

Підручник для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Геометрія 9 клас» онлайн. Автор підручника А.Г. Мерзляк, В.Б. Полянський та М.С. Якір. Підручник допоможе тобі поглибити твої знання з такої важливої науки як геометрія. Підручники розділено на 6 параграфів, які у свою чергу складаються з підпунктів. При вивченні кожного пункту особливу увагу слід приділяти інформації виділеній жирним шрифтом та курсивом. Також у кожному пункті ти можеш побачити задачі для самостійного розв’язання, приступати до яких слід лише після того, як вивчив теоретичну частину розділу. Ти можеш ознайомитись з цим підручником онлайн, або користуватись у будь який зручний для тебе час на нашому сайті. В разі необхідності можеш завантажити його. Бажаємо успіхів у вивчені геометрії у 9 класі.

Читати підручник онлайн
Геометрія 9 клас

Загальні відомості про підручник

 • Назва: Геометрія 9 клас
 • Автор: А.Г. Мерзляк, В.Б. Полянський, М.С. Якір
 • Формат: PDF
 • Рік видання: 2009
 • Кількість сторінок: 195

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Підручник для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Геометрія 9 клас» – один з кращих. Нажаль, не має можливості використовувати його на уроках. Хоча деякі завдання пропоную учням.

 2. З підручниками цієї команди авторів працюю практично в усіх 5 – 11 класах, задоволена їх структурою, доступним викладом теоретичного матеріалу, цікавими та корисними рубриками . Онлайн підручник дуже доречний для успішної навчальної діяльності. Спасибі авторам.

 3. Підручник забезпечує повну і вичерпну реалізацію предметного змісту, визначеного навчальною програмою. Загальний обсяг підручника відповідає кількості навчальних годин. Діяльнісний підхід у підручнику реалізовано через вправи та завдання із рубрик “Практичні завдання” та “Вправи”.
  У підручнику текст розподілений за розділами та пунктами. Останні мають наскрізну нумерацію. Наявні логічні зв’язки між пунктами в межах певного розділу. Текст приведений у відповідність зі стилістичними нормами літературної української мови. Навчальний матеріал відібраний і систематизований згідно принципів науковості. Принцип диференціації чітко прослідковується в завданнях рубрики “Вправи”.
  Можна ще довго писати про один із найкращих підручників геометрії. Щира вдячність авторам!