Підручник онлайн. Математика 1 клас

(Ф. М. Рівкінд, Л.В. Оляницька)

Математика 1 клас

До вашої уваги альтернативний підручник з математики для учнів 1 класу авторства Ф.М. Рівкінд та Л.В. Оляницька. Цей підручник так само як і пібдучник з математики для 1 класу авторства М.В. Богданович, Г.П. Лишенко рекомендовано міністерством освіти і науки України для використання на уроках математики у 1 класі загальноосвітніх навчальних закладах. Ви можете ознайомитись з даним підручником на нашому сайті онлайн, а при необхідності легко та безкоштовно завантажити його на свій комп’ютер для навчання чи розробки за допомогою цього підручника своїх цікавих уроків з математики у першому класі.

З допомогою цього підручника ваша дитина познайомиться з усіма цифрами, навчиться виконувати дії додавання та віднімання у межах сотні. Навчиться розв’язувати найпростіші задачі з математики. Також у кінці підручника ви можете побачити цікаву математичну казку про козеня, що вміло рахувати.

Бажаю вам успіхів у вивченні такої складної науки, як математика.

Вікно перегляду підручника. Математика 1 клас

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Корисна розробка для всіх, хто любить здобувати знання за комп’ютером: яскраві малюнки, доступне пояснення, різноманітні завдання, що стануть в нагоді як для вчителів, так і для батьків пешокласників, як альтернативний варіант чи доповнення існуючого реального підручника.